Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W weekend niektóre bankomaty nieczynne. Jutro sklepy zamknięte

Utworzony przez Arek, 11 czerwca 2011 r. o 11:39
Tylko właściciel sklepu powinien decydować o tym kiedy go otwierać. Przpisy nakładające w tej sprawie przymus powinny zostać zniesione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy są jak najbardziej prawidłowe, takim zakazem powinno zostać objętych jeszcze kilka dni w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arku, ma Pan rację ale nie w polsce gdzie pracownik jest zwyklym niewolnikiem do pracy. W cywilizowanych krajach jest zamkniete i nikt nie robi problemow. W Polsce jak jest jeden dzien wolnego to ludzie wykupuja cale sklepy jakby jutro miala byc wojna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
Panie Arku, ma Pan rację ale nie w polsce gdzie pracownik jest zwyklym niewolnikiem do pracy. W cywilizowanych krajach jest zamkniete i nikt nie robi problemow. W Polsce jak jest jeden dzien wolnego to ludzie wykupuja cale sklepy jakby jutro miala byc wojna.
Ja pracuję w Polsce ale niewolnikiem nie jestem. I na czym niby ma polegać ta mityczna różnica pomiędzy Polską a tzw. "cywilizowanymi krajami"? Czyżby tamtych krajach ludzie byli przyzwyczajeni do niejedzenia przez cały dzień dzięki czemu nie muszą wcześniej robić zapasów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Ja pracuję w Polsce ale niewolnikiem nie jestem. I na czym niby ma polegać ta mityczna różnica pomiędzy Polską a tzw. "cywilizowanymi krajami"? Czyżby tamtych krajach ludzie byli przyzwyczajeni do niejedzenia przez cały dzień dzięki czemu nie muszą wcześniej robić zapasów?
Panie a ile ty jesz jak muszisz robic zapasy na jeden dzien ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'zaopatrzyć' KUPYWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli to właściciel tylko by decydował to było by otwarte w każde święta i ludzie nawet w wigilie siedzieli by w sklepach jak on by jadł sobie kolacyjke, albo w wielkanoc na śniadanku był. świetnie że są te zakazy. kiedyś w święta i w niedziele rodzice zabierali mnie nad zalew, do rodziny, nikt nie jęczał że zamkniete sklepy tak było i juz a teraz się chodzi na spacerki rodzinne do plazy albo olimpu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie super aktualne informacje brawoooo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
macie super aktualne informacje brawoooo!!!!
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...