Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Terefere kuku ;) a co wy mysleliscie przez ostatnie 26 ?! Ze przyszla solidarnosc i komune kartkami z podziemia przegnala ???!!! .....dobre sobie :))) jasne ze nie mogl byc przywodca skrajny solidarnosciowiec zadny totalnego rozliczenia komunistow!!!! Musiala to byc osoba taka jak wlasnie "bolek" wazna w solidarnosci a zarazem dajaca sie sterowac ;) czyt. wspolpracowac, dzielic sie stanowiskami i nie szkodzic bylym komunistom :)))a nkewierzycie??? to sprawdzcie kto ma wieksza emeryture jakis ubek, milicjant, sedzia czy prokurator komunistyczny czy dzialacz solidarnosci z krwi i kosci pracujacy cale zycie jako majster czy brygadzista ?!??!?! ..TYLE W TEMACIE LUDU, WIECEJ CZYTAJCIE ALE UROZMAICONYCH CZASOPISM NIE JEDNEGO !!!! PZD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odpowie na tylko jedno pytanie: czy film "Nocna zmiana" też został sfałszowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD panie w nosić Matkę Boską w klapie marynarki i tak kłamać i podle mówić o innych (ludziach) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa obecnie to polityczne zero. Odpowiedzcie sobie: po co Kiszczak miałby trzymać fałszywki?? Przecież fałszywki - jeżeli nimi są - były przydatne tylko wtedy, kiedy Wałesa coś znaczył. W dodatku dotyczą okresu, kiedy był zwykłym elektrykiem od wózków akumulatorowych. Był zwykłym robolem. NIKIM !!! Jakim trzeba byc zatem głupkiem aby uważać, że na potrzeby jakiegoś prymitywnego robola stworzono fałszywki dotyczące okresu, kiedy ten robol nic nie znaczył, a nie stworzono fałszywek na okres, kiedy był przewodniczącym związku, ani jak później piął się po szczeblach kariery. Przecież to nielogiczne!! Zatem Kiszczak trzymał ORYGINAŁY, a Wałęsa był Bolkiem. Innego logicznego wytłumaczenia nie ma. I ostatni argument: jeśli te dokumenty nic nie znaczą, to dlaczego Wałęsa będąc prezydentem zniszczył większość dokuemntów z teczki Bolka? Jeśli były fałszywe i nieprawdziwe - to po co to zrobił? W dodatku był (i jest) na tyle prywmitywny, że nie przewidział, iż dostał wówczas KOPIE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja temu dziadowi nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to,że ci którzy (kilkanaście lat temu)Wałęsę zwalczali,teraz są jego obrońcami(np.Michnik).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NIEULECZALNA CHOROBA ŚW.(irniętych) NADLUDZI W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:   1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.   Tylko w lutym 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):         1) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 26.II.2016 r. w artyKULe: Mural na ŚDM. Przed dziełem graficiarza z Sącza klęczą wierni” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „GAETA WROCŁAWSKA” z dn. 27.II.2016 r. w artyKULe: Ksiądz słono zapłaci za drzewa” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „FAKT” z dn. 27.II.2016 r. w artyKULe: 1} Tragedia w centrum handlowym. Zmarła zakonnica”; 2} Gafa w Watykanie. Nie wpuścili Ronaldo na spotkanie z Papieżem”; oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   4) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 28.II.2016 r. w artyKULe: 1} Zabytkowy baldachim odnalazł się na strychu”; 2} Wałęsa o dokumentach z domu gen. Kiszczaka: Nieźle podrobili te papierki oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.       ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!     Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałęs ,pieski dziadygo, nawet Danke wygnałeś ,żeby ci d.upe  kobieta broniła,wstyd, po samej mordzie mnietka wachowskiego wiem ,że byłeś łotrem typu judasz ,a obrazek MB w klapie tylko formalności dopełniał ,pewnie chciałeś żeby za to wielolletnie wożenie w klapie MB wyczyściła esbeckie rejestry? ,ale to tak nie działa ,Gospa ma ważniejsze sprawy , niż chronić starych zramolałych agentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech nie brał żadnych pieniędzy za donosy. On wygrywał w Totolotka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny ten Wałęsa! Mnie się boją. A kim jest w tej chwili Wałęsa? Obywatelem jak każdy inny. Kogo się bać i dlaczego? Tyle papierów, donosów, pokwitowań odbioru pieniędzy, zeznań świadków i wszystko to są kłamstwa? Niech odpowie na pytania, które swego czasu postawiła mu św. Pamięci Pani Walentynowicz. nie będę ich przytaczał bo zajęłoby to dużo miejsca. Są rzeczowe i konkretne. Pewnie w internecie są dostępne. Pytania te powinny być odczytane na zbiegowiskach, których celem jest niby to obrona Wałęsy. W gruncie rzeczy chodzi o destabilizację państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeskoczył ten murek czy Go przerzucili jak snopek słomy? A tak dobrze żarł i POszedł w krzki po sraki. No i co pokojowy Noblisto? Dalej będziesz pałował manifestantów co wyszli na ulice przeciwko POkrakom? Ty pałowałbyś Tych manifestantów a Cyrankiewicz chciał odrąbać ręce manifestantom. I został Prezesem na Polskę Światowej Rady Pokoju. Ty i Cyrano nadajecie się na pokojowych gości jak wół do mercedesa gdy nawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bucu nie widzisz, że jesteś razem z KOD cynicznie wykorzystywany przez PO i Nowoczesną do ich politycznych rozgrywek przeciw PIS?. Przypomnij sobie co wypisywali na twój temat jak byłeś prezydentem i walczyłeś o reelekcję. Ile razy obiecywałeś bucu, że obalisz wszystkie oskarżenia a gdy przychodzi co do czego wycofujesz się rakiem, a swoimi oświadczeniami się coraz bardziej pogrążasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co mnie rozwala po obejrzeniu filmu "Taśmy z Magdalenki"? Ta atmosfera wesela, albo imienin, zakrapiana wódą, dobrym humorem (dowcipy Michnika) i generalnie balangi. Z jednej strony strona solidarnościowa, a z drugiej rządu PRL. Ale ta atmosfera wesołości zakrapianej wódką po prostu nie pasuje do sytuacji - tak z przyzwoitości nie pasuje. Sorry, ale do jasnej cholery - jak można w tym tonie prowadzić rozmowy z tymi, którzy strzelali do robotników? To taki szacunek dla tych co zginęli z reki Kiszczaka? Dla tych co zostali zozjechani starem na ulicy? Dla tych co zamordowali Popiełuszkę i wielu innych? Jak widać tak - Taki szacunek, że się z Kiszczakiem wódę chleje i jeszcze żartuje? Ja jestem w szoku, bo nie tak sobie rozmowy na linii Solidarność- Rząd PRL wyobrażałem. ku*** poszli się zabawić i wódy napić. Trzeba było siąść do stołu i rozmawiać jak facet z facetem mając na uwadze powagę sytuacji. Ale nie tak! Co to miało być? Ustawka? Wy sobie postrzelaliście do robotników, teraz się wódki napijemy, pożartujemy, umówimy się co i jak, co dla was, co dla nas.... Ustawili się z rządem PRL na wiele im pozwalając. Dlatego do dziś tamci mają emeryturki wyższe niż nie jeden pokrzywdzony działacz opozycji tamtych lat. Efekt ustawki w Magdalence. Mi się to nie podobało. Rozmowy winny być twarde i bez ustępstw. Na wiele pozwolili komunistom.... dlatego przez wiele jeszcze lat komuna żyła w PL tylko po cichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co mnie rozwala po obejrzeniu filmu "Taśmy z Magdalenki"? Ta atmosfera wesela, albo imienin, zakrapiana wódą, dobrym humorem (dowcipy Michnika) i generalnie balangi. Z jednej strony strona solidarnościowa, a z drugiej rządu PRL. Ale ta atmosfera wesołości zakrapianej wódką po prostu nie pasuje do sytuacji - tak z przyzwoitości nie pasuje. Sorry, ale do jasnej cholery - jak można w tym tonie prowadzić rozmowy z tymi, którzy strzelali do robotników? To taki szacunek dla tych co zginęli z reki Kiszczaka? Dla tych co zostali zozjechani starem na ulicy? Dla tych co zamordowali Popiełuszkę i wielu innych? Jak widać tak - Taki szacunek, że się z Kiszczakiem wódę chleje i jeszcze żartuje? Ja jestem w szoku, bo nie tak sobie rozmowy na linii Solidarność- Rząd PRL wyobrażałem. ku*** poszli się zabawić i wódy napić. Trzeba było siąść do stołu i rozmawiać jak facet z facetem mając na uwadze powagę sytuacji. Ale nie tak! Co to miało być? Ustawka? Wy sobie postrzelaliście do robotników, teraz się wódki napijemy, pożartujemy, umówimy się co i jak, co dla was, co dla nas.... Ustawili się z rządem PRL na wiele im pozwalając. Dlatego do dziś tamci mają emeryturki wyższe niż nie jeden pokrzywdzony działacz opozycji tamtych lat. Efekt ustawki w Magdalence. Mi się to nie podobało. Rozmowy winny być twarde i bez ustępstw. Na wiele pozwolili komunistom.... dlatego przez wiele jeszcze lat komuna żyła w PL tylko po cichu.
I dlatego kolego teraz tak Ci co kiedyś Wałęsę gnoili teraz go bronią. Bo może upaść mit Magdalenki i okażę się że wszystko było ukartowane i doszło tam do układu z komuchami dzięki któremu podzielono Polskę na równych i równiejszych. Przypomnij sobie scenę z taśm z Magdalenki co powiedział "komuszek" działaczowi "S" gdy ten stwierdził że mają fajne auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boją sie pisiorki Wałęsy oj boją się i jadą po najniższych instynktach, zmieni się władza i to szybciej niż myśla i znajdą się nowe teczki, wszyscy dobrze wiedza na kogo, kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bucu nie widzisz, że jesteś razem z KOD cynicznie wykorzystywany przez PO i Nowoczesną do ich politycznych rozgrywek przeciw PIS?. Przypomnij sobie co wypisywali na twój temat jak byłeś prezydentem i walczyłeś o reelekcję. Ile razy obiecywałeś bucu, że obalisz wszystkie oskarżenia a gdy przychodzi co do czego wycofujesz się rakiem, a swoimi oświadczeniami się coraz bardziej pogrążasz
Ha ha ha powiedz kto WAMI steruje - koscioł i pan z kotem i tanczycie w podskokach az zal patrzec ale szopka juz zaczyna sie konczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczyłem tą spaśniętą SWINIĘ I SNIADANIE POSZŁO ZWYMIOTOWAŁEM nie pokazujcie go więcej bo szkoda posiłków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boją sie pisiorki Wałęsy oj boją się i jadą po najniższych instynktach, zmieni się władza i to szybciej niż myśla i znajdą się nowe teczki, wszyscy dobrze wiedza na kogo, kwestia czasu.
Sam się śmiejesz z tego co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że Kaczyński namówił organizatorów wręczenia Oscarów by imprezę zorganizowali tak by przykryć wpadki PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się śmiejesz z tego co napisałeś.
Smiac to sie moge z Ciebie, maly zakompleksiony czlowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...