Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wadowice: Proboszcz zagłusza komórki w kościele

Utworzony przez zzz, 12 kwietnia 2011 r. o 21:40
Bardzo dobry pomysł. W każdym szanującym się kinie itp. powinno tak być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komórki to przeszkadzają ale stragan z pamiątkami w kościele to już nie? proboszcz chyba już zapomniał że Szef nie lubi straganów w świątyni... dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta komórka to rzeczywiście wykopana z archiwum zdjęć stara Nokia, bodajże 6610.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz napisał:
komórki to przeszkadzają ale stragan z pamiątkami w kościele to już nie? proboszcz chyba już zapomniał że Szef nie lubi straganów w świątyni... dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia
A co mnie to może obchodzić?! Chodzisz dla ludzi czy dla siebie? Zdanie "księdza" jest ważniejsze od wiary katolickiej? To co to za wasz katolicyzm? Jak gówniany ksiądz to pier***icie wiarę w Boga i nie chodzicie do kościoła?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6310i jeden z najlepszych jaki wyszedl w swojej klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
6310i jeden z najlepszych jaki wyszedl w swojej klasie
dokładnie, mam go tej pory, ma juz chyba 8 lat plus dwie baterie ktore trzymaja po 7 dni dlaczego juz ich nie produkuja :-( nawet nie chce myslec o tych nowych kolorowych wieszajacych sie badziewiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Boga -to nie chodzi się do kościoła, bo on jest wszędzie!Chodzi się dla ludzi(można kogoś znajomego spotkać)i przede wszystkim dla tradycji.Współczesny kościół nie ma absolutnie nic wspólnego z wiarą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczenie osobistej modlitwy "A gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy, gdyż oni lubią modlić się, stojąc w synagogach i na rogach ulic, aby pokazać się ludziom; zaprawdę powiadam wam: Otrzymali zapłatę swoją. Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie. A modląc się, nie bądźcie wielomówni jak poganie; albowiem oni mniemają, że dla swej wielomówności będą wysłuchani. Nie bądźcie do nich podobni, gdyż wie Bóg, Ojciec wasz, czego potrzebujecie, przedtem zanim go poprosicie." (Mat. 6,5-8) Modlitwa jest osobistzm uwielbieniem Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księże proboszczu ! Używanie zagłuszaczy to grzech ! A i "doczesnej" kary można się nabawić, ponieważ, zgodnie z zapisami ustawy Prawo telekomunikacyjne: Art. 208. 1. Kto bez wymaganego pozwolenia używa urządzenia radiowego nadawczego lub nadawczoodbiorczego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Na używanie "zagłuszacza" pozwolenia otrzymać nie można, ponadto "zagłuszacz" wyklucza możliwość kontaktu również z numerami alarmowymi, co w skrajnych przypadkach może utrudnić wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia. Gdyby ksiądz proboszcz chciał zasięgnąć informacji, warto skontaktować się z Urzędem Komunikacji Elektronicznej w Krakowie, ul. Świętokrzyska 12; 30-015 Kraków Tel. 12 634 00 84.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań!!!Jaki grzech? Ksiądz miałby takimi bzdurnymi grzeszkami zaprzątać głowę? To my mamy tylko grzechy i ogień piekielny nas pochłonie... A pal licho ja lubię ciepło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...