Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2018 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Ja decyduję się zazwyczaj na jakieś apartamenty. Rezerwuję je na bookaparcie i bookingu i chyba jeszcze nie zdarzyło mi się żebym była zawiedziona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie najlepiej szukac przez takie strony jak Bookapart czy Trivago, jest największy wybór i najtaniej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku nie dostałem urlopu, więc poywam żonę tylko na przedłużony weekend do Gdańska. Wybraliśmy hotel Lido Gdańsk, bo mieści się nad samym morzem, więc będziemy korzystać z jego uroków na maxa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomicie! Dzieki wielkie za interesujące sugestie. Myślę, że przydadzą mi się one ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wakacje miałam na początku października ;) Pojechałam nad piękne polskie morze. Koleżanka poleciła mi piękną plażę w Ustce i ekstra Hotel Lubicz ze SPA, z którego nie mogłam nie skorzystać. Było cudownie. Korzystałam ze wszelkich dobrodziejstw SPA i czułam się jak królowa. Codziennie jakieś zabiegi, sauna, basen, jacuzzi. Ech, piękny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...