Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeden kandydat do nagrody to musiał wygrac, jak z ta loteria paragonową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym właściwie zajmuje się ten pan? Na czym polega jego "sztuka"? Może mi ktoś wyjaśnić? jestem tylko prostym chamem i nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na głowie to kondom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-reczna/superliga-kobiet/n,1000165090,jastrzebski-mks-czeka-dobra-przyszlosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to zdjęcie to nie plagiat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek, no jak Ty wyglądasz, taki rozczochrany, w Pszczelej wygonili by Cię z lekcji ;) Lepiej myśl co by tu zaorać G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym różnią się te dwa zdjęcia,tylko fachowe odpowiedzi proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym właściwie zajmuje się ten pan? Na czym polega jego "sztuka"? Może mi ktoś wyjaśnić? jestem tylko prostym chamem i nie rozumiem.
 
Czym właściwie zajmuje się ten pan? Na czym polega jego "sztuka"? Może mi ktoś wyjaśnić? jestem tylko prostym chamem i nie rozumiem.
pojęcia sztuki nie da się określić ;) sprawa nader złożona i wieloaspektowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest arcymistrzostwo. Naprawdę tak jest, ale ono nie przekada się na rzecz mojej Ojczyzny. 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wygląda znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jareczku!, A ja mam CZARODZIEJSKĄ WAZĘ, która jest lepiej zabezpieczona od złotego pociągu. Jak do niej wskoczę, to codziennie będzie nas z niej wychodzić 100 000. Wtedy oznajmię, że RP jest moją własnością. Będziesz moim błaznem . Zarobisz około 7 500 PLN na czysto. Posiłki będziesz miał bezpłatne. Czy wrażasz na to zgodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipotezy Goldbacha?  to za trudne na dzisiaj, wypiłem piwo ... i nie doczytałem  wygląda znakomicie?  Fatalnie ... na pierwszych dwóch zdjęciach nie widać mu oczu, na trzecim usta nie trzymają pionu ... do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co parę lat temu na golasa sie kąpał z jakimiś typami w fontannie na Placu Litewskim??? Nie wiem, pytam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co parę lat temu na golasa sie kąpał z jakimiś typami w fontannie na Placu Litewskim??? Nie wiem, pytam....
 
To ten co parę lat temu na golasa sie kąpał z jakimiś typami w fontannie na Placu Litewskim??? Nie wiem, pytam....
nie ten, ale podobny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co parę lat temu na golasa sie kąpał z jakimiś typami w fontannie na Placu Litewskim??? Nie wiem, pytam....
 
To ten co parę lat temu na golasa sie kąpał z jakimiś typami w fontannie na Placu Litewskim??? Nie wiem, pytam....
nie ten, ale podobny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jareczek pragnie być osobą nieprozpoznawalną i jednocześnie znakomicie czytelną. Jest mało prawdopodobne, by Jareczek hlubnie okazywał swoje roczne prosię w fontannie na placu ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej, gdy błazny przyznają innemu błaznowi w czerwonej czapce prestiżową nagrodę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa w kulturę . zabrać typowi samorządowy cycek to go wyprostuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starawy człowieczyna, a w tej czapeczce wygląda bardzo głupawo. Czy u niego w domu wszyscy tak mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...