Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa > Chcą zawiesić Palikota w w prawach członka klubu PO

Utworzony przez barbapapa, 21 maja 2008 o 18:54
wreszcie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
barbapapa napisał:
wreszcie...
Wreszcie co?? Wyrzucą jedynego człowieka który chce zrobić porządek w tym kraju, i nie boi się wszystkich lizi dupków Rydzyka?? Ten człowiek jako jedyny mówi to co myśli i to co jest słuszne!!
0
barbapapa napisał:
wreszcie...
Wreszcie to znaczy co w/g ciebie/ Po pozbywa się niewygodnych, szczególnie,że z lubelskiego zadupia? Po nie miało poparcia w lubelskima to ma być kara? Panie pośle Palikot, niech się pan nie zmienia choćby za cenę wywalenie z bezbarwnej parti. CVhlebowski i Schetyna to mizzeroty partyjne. Nawet Tusk ich nie zauważa, choć nie wiem czy on cokolwiek zauważa.
0
stanisław napisał:
Wreszcie to znaczy co w/g ciebie/ Po pozbywa się niewygodnych, szczególnie,że z lubelskiego zadupia? Po nie miało poparcia w lubelskima to ma być kara? Panie pośle Palikot, niech się pan nie zmienia choćby za cenę wywalenie z bezbarwnej parti. CVhlebowski i Schetyna to mizzeroty partyjne. Nawet Tusk ich nie zauważa, choć nie wiem czy on cokolwiek zauważa.
O jej, i co teraz będzie? Kto nas, biednych obroni przed całym ZŁEM tego świata? Marny nas los, kordian naszych czasów, stańczyk ( mała litera jest celowa, by nie obrażać bohaterów literackich i historycznych) zostaje zablokowany. I kto nam teraz pokaże penisa- sztucznego oczywiście, kto odkryje najprawdziwszą aferę ze świadkami inko-gnito, kto zatroszczy się o zdrowie prezydenta, kto wypędzi szatana, ... co ja gadam? P.S. Proszę nie odpowiadać, bo to pytania retoryczne są.
0
a może by tak wreszcie ten pan wyspowiadał się przed wyborcami, jak dorobił.........? . się tak ogromnego majątku, bo jaśnie panujący J.Ż. już dawno go wyspowiadał..... i mu winy darował . Ciekawi mnie jeszcze dlaczego tak walczy zbyłą żoną i nie chce się podzielić majątkiem równo. Ten facet nie zasługuję na bycie reprezentantem naszego regionu w wawie , nawet w rodzinnym Biłgoraju go wykleli. Kasa to nie wszystko ....wyborcy temu Panu dziękują i jemu Peselowskiemu Dyrektorowi Biura poselskiego. Czas Panowie wasz mija....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: