Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa: Mężczyzna podpalił się koło kancelarii premiera

Utworzony przez crx, 23 września 2011 o 15:15
Czyżby następca śp.Ryszarda Siwca?Tylko tamten uważał wysłanie wojsk polskich do Czechosłowacji za niedopuszczalne,a ten....?Można coś rzec o Afganistanie,ale jak zawsze "władza" ma patent na absolutną "mądrość"...!!!(Obecnie wszystkie klony postsolidaruchów-PiS,PO,PSL czy SLD).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przykre
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moralną odpowiedzialność ponosi wiele razy przytaczana przeze mnie wiadoma formacja społeczna za tego typu sytuacje......!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrobyt mierzy się ilością samobójstw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Całe szczęście od Boga,że nic się gościowi nie stało, ale może go ktoś w końcu wysłucha ? [media]http://www.youtube.com/watch?v=JZZlrPQHDH0[/media]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do czego te rządzące KOMUCHY doprowadzają,ilu ludzi się musi jeszcze spalić,aby w tym dzikim kraju żyło sie normalnie.Precz z CZERWONA dominacją i z CHEMICZNYM DONKIEM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W POLSCE BYLO GLOSNE SAMOPODPALENIE RYSZARDA SIWCA W 1968 ROKU W PROTESCIE PRZECIWKO RZADOM GOMULKI: http://www.youtube.com/watch?v=CTrHqED7_Ys
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marysiu, cos ci sie popie..lo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komuna wróciła!!! No bo skoro ludziska się podpalają... już to kiedyś przerabialiśmy... brawo panie Tusk,,, by żyło się lepiej!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy nastaną takie czasy, gdzie politycy i ustawodawcy na znak protestu wykonają tak desperacki czyn? wątpliwa to sprawa, od 20 lat przy państwowym korycie ciągle te same osoby, ciągle te same buble prawne i ustawowe, podatki płacą najbiedniejsi to na nich spoczywa obowiązek utrzymywania armii urzędniczych pasożytów, to najbiedniejsi tyrają na emerytury dla najbogatszych a sami nie dożywają wieku emerytalnego bo ZUS na to nie pozwoli, w całej Europie człowiek jest najważniejszy w Polsce najważniejsze są instytucje!!!! PRZED WYBORAMI KAŻDY Z NAS POWINIEN ZROBIĆ RACHUNEK SUMIENIA I WYZBYĆ SIĘ ODWIECZNYCH POLITYKÓW NIEUDACZNIKÓW NIE ODDAJĄC NA NICH GŁOSU! DOSYĆ JUŻ MAMY PAWLAKÓW, KŁOPOTKÓW, MILLERÓW, KACZYŃSKICH, TUSKÓW I INNYCH POLITYKÓW NIEUDACZNIKÓW, CIĄGLE CI SAMI W SEJMIE A POLAKOM Z DNIA NA DZIEŃ ŻYJE SIĘ GORZEJ TO CI POLITYCY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA TAK DESPERACKI CZYN JAK SAMOPODPALENIE I TO ONI MAJĄ NA RĘKACH KREW TEGO CZŁOWIEKA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: