Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa > Palikot i Piątek przed sądem partyjnym

Utworzony przez peowianka, 25 lipca 2008 o 22:30
Mam wielką nadzieję,że Warszawa zobaczyła już kto naprawdę szkodzi PO i zobaczyła ,że to co robi Palikot już niedługo zaskutkuje dużym spadkiem poparcia u wyborców , piszę bo wiem. OTWÓRZCIE OCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ojoj, to się będzie działo. Żeby czasem nie dostał klapsa. Sąd partyjny nad Palikotem goni kolejny sąd, ten znowu goni kolejny, a Palikot jak obrażał tak obraża. Swoboda wyrażania myśli stała się powszechnym znieważaniem osób publicznych - w Lublinie mamy kolejny przykład. Ale co tam, pan poseł Palikot wszystko "filozoficznie "wytłumaczy, a naród będzie mu przyklaskiwał, bo to przecież tak fajnie, jak dowala sie innym, no!.... aby nie nam. Bo wtedy....?
0
Dwie rzeczy nie maja granic -wszechświat i ludzka głupota. Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko Półgłówki są niebezpieczne... Wystarczy posłuchać wypowiedzi i zobaczyć podobiznę Palikota i wszystko jest jasne.Wstyd ,że taką osobę typuje się na honorowego obywatela. Lublin ma dość Palikota,więc Biłgoraj go uszczęśliwia .Dziwne,dlaczego właśnie teraz ,gdy wokół niego tyle szumu nadaje mu się ten tytuł i konkretnie za co go otrzymuje? Honoru ,to on nie ma za grosz... To wszystko ,to wielki cyrk.Brawo dla Radnych Miejskich Biłgoraja....Macie powód do dumy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: