Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa: Pod krzyżem podpaliła się kobieta

Utworzony przez m.a.s.h., 4 września 2010 r. o 12:24
To potwierdza moje przekonanie, że tzw. "obrońcy krzyża" to ludzie chorzy psychicznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w 1968 r podpalił się Ryszard Siwiec prasa rządowa skrzętnie to ukrywała,dzisiaj mamy powtórkę -nie POwiem,że z rozrywki.Pewnie rządowi wydadzą jej świadectwo niepoczytalności,bo oni nie wierzą że ktoś szczerze wierzy w Boga. Nie to ta hołota która dzisiaj mówi"tak mi dopomóż Bóg a na drugi dzień POdpisują ustawy które
mają tego Boga usunąć z naszych serc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POGŁUPIELI JUŻ CAŁKIEM!!! A TE BABCIE TO WIDAĆ ŻE CAŁKIEM ZDROWE SĄ A TAK TO NARZEKAJĄ! OJOJOJ ;/ JUŻ MI SIĘ RZYGAĆ NA TO CHCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak być pustym moherowym beretem i fanem kaczyńskich w 1. a jak widać można mieć dwie raeczy w jednym, a płacisz tylko raz jak reklama proszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
To potwierdza moje przekonanie, że tzw. "obrońcy krzyża" to ludzie chorzy psychicznie!!!
Co ma "piernik do wiatraka" ? Po pierwsze to nie ten krzyż i nie to miejsce. Po drugie samopodpalania mialy tez miejsca np. w hipermarketach w tym rowniez w jednym z nich w Lublinie. Po trzecie najlatwiej zasugerowac chorobe psychiczna zaslaniajac sie tajemnica sledztwa. Po czwarte to tzw. "obroncy krzyza" niesli wolnosc Polsce. Po piate to tak na wszelki wypadek zdeponuj gdzies u notariusza oswiadczenie, ze jestes zdrow na umysle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak być pustym moherowym beretem i fanem kaczyńskich w 1. a jak widać można mieć dwie rzeczy w jednym, a płacisz tylko raz jak reklama proszku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CukierNik napisał:
Co ma "piernik do wiatraka" ? Po pierwsze to nie ten krzyż i nie to miejsce. Po drugie samopodpalania mialy tez miejsca np. w hipermarketach w tym rowniez w jednym z nich w Lublinie. Po trzecie najlatwiej zasugerowac chorobe psychiczna zaslaniajac sie tajemnica sledztwa. Po czwarte to tzw. "obroncy krzyza" niesli wolnosc Polsce. Po piate to tak na wszelki wypadek zdeponuj gdzies u notariusza oswiadczenie, ze jestes zdrow na umysle...
a po szóste...wiatrak też potrafi się spierniczyć, więc jak widać piernik ma sporo wspólnego z wiatrakiem, znawco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Kiedy w 1968 r podpalił się Ryszard Siwiec prasa rządowa skrzętnie to ukrywała,dzisiaj mamy powtórkę -nie POwiem,że z rozrywki.Pewnie rządowi wydadzą jej świadectwo niepoczytalności,bo oni nie wierzą że ktoś szczerze wierzy w Boga. Nie to ta hołota która dzisiaj mówi"tak mi dopomóż Bóg a na drugi dzień POdpisują ustawy które
mają tego Boga usunąć z naszych serc
Chłopie Polski, a powiedz co ma wspólnego wiara z tym cyrkiem pod krzyżem. Choćby sam Papież przyjechał by ten krzyż przenieść do kościoła to by go zbluzgali. Gdyby Bóg po raz drugi zszedł na Ziemię pod postacią człowieka to by go drugi raz ukrzyżowali za podniesienie ręki na krzyż. Nic to nie ma wspólnego z wiarą i najlepiej jakby poszli za przykładem tej babci i się spalili, będzie za to na nich czekało po dwadzieścia dziewic w niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ! Dlaczego nie pod krzyżem "obrońców" ? Miała taką szansę ! Ludzie to nic nie myślą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samospopielenie to normalny odruch ? Można to politycznie wykorzystywać ? Każdy ? Czy tylko ten co się spopiela ? A jak odróżnić szaleńców ? Można to porównywać z kamikadze ? /cholera, dużo pytań/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek tobie potrzeba terapi ty nacpany fanatyku ksiedza rydzyka jak ty boga nie szanujesz papieza nie uwazasz a modlisz sie do poje....j kaczkiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arti napisał:
lolek tobie potrzeba terapi ty nacpany fanatyku ksiedza rydzyka jak ty boga nie szanujesz papieza nie uwazasz a modlisz sie do poje....j kaczkiiiii
JUDE ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
To potwierdza moje przekonanie, że tzw. "obrońcy krzyża" to ludzie chorzy psychicznie!!!
Człowieku czy Ty nie potrafisz myśleć ona nie broniła krzyża a jedynie protestowała odnośnie w jej odczuciu złej opiece i nieprawidłowemu leczeniu przez służbę zdrowia -rozumiesz a to że zrobiła to tam to świadczy o jej desperacji i o tym iż chciała być zauważona w swoim problemie i chorobie jej najbliższej osobie więc nie kojarz faktów według swoich kolorów kokardek jeżeli inaczej nie potrafisz - nie osądzaj byś sam nie był osądzony bo ewidentnie na to zasługujesz a osąd pochlebny Tobie w takim przypadku nie będzie !. Pomyśl przeczytaj uważnie i zastanów się a komentarz to na końcu po wnikliwej analizie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak,jak się w 1968 roku na stadionie podpalił się Ryszard Siwiec to PRL-owskie władze też podały jako przyczynę nipoczytalność i zaburzenia psychiczne. A może prawda jest inna,może protestowała przeciwko draństwu i obłudzie jaką serwuje nam dzisiejsza władza ? Może zaprotestowała przeciwko ignorancji z jaką ta odnosi się do problemów zwykłych,prostych ludzi. Mówicie "dokumenty z leczenia córki" to też- może córka jest poważnie chora a Kopaczowa każe jej czekać na lepsze czasy ......Prawda prawda i manipulacja nią....nic się nie zmieniło tylko gwieździe zaborcy jedno ramię przybyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Człowieku czy Ty nie potrafisz myśleć ona nie broniła krzyża a jedynie protestowała odnośnie w jej odczuciu złej opiece i nieprawidłowemu leczeniu przez służbę zdrowia -rozumiesz a to że zrobiła to tam to świadczy o jej desperacji i o tym iż chciała być zauważona w swoim problemie i chorobie jej najbliższej osobie więc nie kojarz faktów według swoich kolorów kokardek jeżeli inaczej nie potrafisz - nie osądzaj byś sam nie był osądzony bo ewidentnie na to zasługujesz a osąd pochlebny Tobie w takim przypadku nie będzie !. Pomyśl przeczytaj uważnie i zastanów się a komentarz to na końcu po wnikliwej analizie .
PROSZĘ NIE PODPISUJ SIĘ "BEDUIN" bo to są rownież ludzie głębokiej wiary ...podpisz się raczej "Judasz" albo "Barabasz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Człowieku czy Ty nie potrafisz myśleć ona nie broniła krzyża a jedynie protestowała odnośnie w jej odczuciu złej opiece i nieprawidłowemu leczeniu przez służbę zdrowia -rozumiesz a to że zrobiła to tam to świadczy o jej desperacji i o tym iż chciała być zauważona w swoim problemie i chorobie jej najbliższej osobie więc nie kojarz faktów według swoich kolorów kokardek jeżeli inaczej nie potrafisz - nie osądzaj byś sam nie był osądzony bo ewidentnie na to zasługujesz a osąd pochlebny Tobie w takim przypadku nie będzie !. Pomyśl przeczytaj uważnie i zastanów się a komentarz to na końcu po wnikliwej analizie .
Widocznie sam masz problemy z logicznym myśleniem skoro nie zauważyłeś, że pisząc wziąłem w cudzysłów słowa "obrońcy krzyża" Moim zdaniem to co wyrabia się pod pałacem prezydenckim to akt zbiorowej histerii podniecanym przez kaczą łapę czego właśnie to min. widzimy skutki. A ty beduin lepiej idź kozy pasać a nie pouczać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
PROSZĘ NIE PODPISUJ SIĘ "BEDUIN" bo to są rownież ludzie głębokiej wiary ...podpisz się raczej "Judasz" albo "Barabasz"
Beduin to nazwa ogólna ale własna dotycząca nacji czyli koczowniczych plemion krajów arabskich afryki i bliskiego wschodu nazwa ta została przypisana przez arabów ale i one dzielą się na miejską i wiejską czyli hadari i fellachowie oczywiście w większości są sumitami po za tym byli odrębnym społeczeństwem z własna administracją i ciekawostką jest że każdy władca musiał się liczyć z siłą i potęgą beduinów którzy jak żadna inna nacja potrafili się jednoczyć tak w walce w czasie kiedy napadali jak w momencie kiedy pilnowali interesów np. faraona to tak w skrócie o tych walecznych i wojowniczych ludach którzy wiarę stosowali w zależności od potrzeb oczywiście wyznawali wiarę i wypowiadali słowa Allach jest wielki ale co innego była wiara a co innego interesy szczególnie wtedy kiedy sprawy dotyczyły niewiernych tak więc kodeks koraniczny tak ale tylko w stosunku do siebie po za tym fakt są bardzo ortodoksyjni więc jeżeli zwracasz uwagę to poczytaj troszkę bo Judasz czy Barabasz to imiona własne zaś beduin odnosi się do nacji więc daruj sobie dalsze pisanie chyba że zaczniesz robić to dobrze czyli merytorycznie a nie głupio i chaotycznie . Tak więc Salam Alejkum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna się podpalić pod szpitalem, a nie przed krzyżem. tedy wszystko byłoby jasne.Szkoda kobiety i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
Widocznie sam masz problemy z logicznym myśleniem skoro nie zauważyłeś, że pisząc wziąłem w cudzysłów słowa "obrońcy krzyża" Moim zdaniem to co wyrabia się pod pałacem prezydenckim to akt zbiorowej histerii podniecanym przez kaczą łapę czego właśnie to min. widzimy skutki. A ty beduin lepiej idź kozy pasać a nie pouczać!
Tak tylko w tym momencie nie mówimy o nawiedzonych obrońcach krzyża a kobiecie która w akcie desperacji chcąc zwrócić uwagę na swój i córki problem a również nasz problem podpaliła się w tym konkretnym miejscu po to by jej desperacki czyn został zauważony tak jak czyn P. Siwca choć w innych kwestiach ci ludzie protestowali w tak dramatyczny sposób to tamta i ta władza milczą tak jak niektóre media na ich usługach ! a że nie można tym ludziom odmówić aktu desperacji jakikolwiek by mieli powód to czyn taki powinien zwracać naszą uwagę nie zaś Twoja dziwna uwaga dotycząca niby wziętego w cudzysłów choć ten jak wiesz nie informuje i nie tłumaczy a jedynie odsyła do myślenia w odniesieniu do jakiegoś tekstu zacytowanego- napisanego a to jednak w samym tekście nawiązuje do obrońców krzyża oni fakt są może nawiedzeni nie mnie to oceniać i nie w tym temacie . Gwoli ścisłości i ja zlikwidował bym im ten argument ale ta kobieta ta matka nie powinna w Twoim tekście ujęta być nawet w ten cudzysłów - bo ją także przypisałeś pod tą gromadę gdy tymczasem jak wspomniałem ona szukała tylko stosownego miejsca by ktoś zauważył jej problem i zechciał pomóc .Więc pomyśl czy moje obruszenie , jest czy nie jest uzasadnione bo ja jej rozpacz i desperację zauważyłem jak kiedyś zauważyłem i wiedziałem o tym co zrobił Pan Siwiec i dlaczego ? I rzecz najważniejsza ja nie pouczam bo skoro mama ani tatuś Cię nie nauczyli to ja po pierwsze nie jestem uprawniony ale też jestem bez szans by dorosłego człowieka (zakładam ze takim jesteś) umiejącego czytać i pisać pouczać już nie ma szans bo ich dorosły sposób myślenia i oceny powinien być na tyle ukształtowany że powinni rozumieć samodzielnie jeżeli to tylko zwracam uwagę na drobne niedoskonałości w słowie pisanym czy złym skojarzeniom , a myśl przysłowia jeśli będę musiał czy miał ochotę to i kozy będę pasał -żadna praca czy uczciwe zajęcie nie hańbią -dlatego proszę usiądź poczytaj artykuł oraz to co sam napisałeś i obiektywnie oceń !-życzę konstruktywnego myślenia i pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi napisał:
Powinna się podpalić pod szpitalem, a nie przed krzyżem. tedy wszystko byłoby jasne.Szkoda kobiety i tak.
Tyle że pod szpitalem nikt nie zwrócił by uwagi zaś pod krzyżem a i owszem zwrócono ! niedobrze że człowiek został zmuszony do tak desperackiego kroku ale osiągnęła swój cel o to tej kobiecie i matce chodziło bo tak naprawdę nikt nie wie czy podpaliła się pod krzyżem czy pod pałacem prezydenckim ale to jest mało istotne bo ważne by jak największa liczba ludzi wiedziało o tym co zrobiła i dlaczego! Matka zawsze będzie walczyła o dobro dziecka no są wyjątki mniej chwalebne ale większość Matek walczy o swoje dzieci i za to w hołdzie pochylmy głowy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...