Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa: Policja usunęła "obrońców" krzyża

Utworzony przez obserwator, 14 sierpnia 2010 r. o 09:43
Tomasz napisał:
Obrażasz ludzi którzy stawali naprzeciwko ZOMO. Zanim coś napiszesz, pomyśl czy warto szargać siebie pisząc bezmyślne zdania.
Nie naprzeciwko tylko ramie w ramie,pozniej i teraz mala modyfikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Nie naprzeciwko tylko ramie w ramie,pozniej i teraz mala modyfikacja.
Mi nie chodzi o polityków, tylko zwykłych robotników którzy dostawali wp...dol na ścieżkach zdrowia np. w Radomiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Mi nie chodzi o polityków, tylko zwykłych robotników którzy dostawali wp...dol na ścieżkach zdrowia np. w Radomiu.
Ja wlasnie pisalem o politykach,ZOMO,milicji czy teraz policji,obojetnie jak zwal tak zwal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Ja wlasnie pisalem o politykach,ZOMO,milicji czy teraz policji,obojetnie jak zwal tak zwal.
Wydaje mi się że najmniej umoczona w układy z byłym aparatem władzy i terroru była ekipa PIS. Niestety państwa nie da się prowadzić tak, jak związku zawodowego i to jest przyczyna ich klęski i niechęci ludzi do nich. Za mało doświadczenia, za dużo przekonania o własnej nieomylności. A jeszcze przypomnę, kto był autorem grubej kreski: T. Mazowiecki. Odkreślić i nie rozliczać. Wtedy było by łatwo, po 20 latach już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Wydaje mi się że najmniej umoczona w układy z byłym aparatem władzy i terroru była ekipa PIS. Niestety państwa nie da się prowadzić tak, jak związku zawodowego i to jest przyczyna ich klęski i niechęci ludzi do nich. Za mało doświadczenia, za dużo przekonania o własnej nieomylności. A jeszcze przypomnę, kto był autorem grubej kreski: T. Mazowiecki. Odkreślić i nie rozliczać. Wtedy było by łatwo, po 20 latach już nie.
Calkowicie sie z toba zgadzam,braklo w pewnym momencie pelnego oczyszczenia i mamy teraz to co mamy.Nie rozliczylo sie pewnych ludzi,i teraz jest bagno z ktorego ciezko wyjsc na prosta.Smieszy mnie to gdy mowia o nie zawislych sadach czy prokuratorach.Te jedne jak i drugie dzialaja na zlecenie danej opcji.A z TVP to istny CYRK,no ale kto ma telewizje to pierze mozgi.A pseudo komisje sledcze to juz wielkie JAJA. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie największą kompromitacją III RP była sprawa Papały. Poza tym posłowie nie są żadnymi specjalistami w prowadzeniu śledztw. Kpina. Nasze rządy mają szczęście, że większość polaków mimo że kiepsko zarabia, to coś dorobi na boku albo za granicą, i niemal każdego stać na piwo w Lidlu. Inaczej by było jak w 80 r.. Reszty dopełnia TV która robi ludziom g.... z mózgu. U mnie w domu TV się pojawiło 3 lata temu, wrażenia takie jakby w pokoju regularnie wybijało szambo. Dobrze że są kanały muzyczne, Discovery i DVD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa P napisał:
LECHU jak ta MATKA BOSKA w twojej klapie marynarki cos dla ciebie znaczy to ratuj nas w imie SOLIDARNOSCI tak jak my ratowalismy i wpsierali Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Świński ryj rządzi! Proszę bardzo! Wczoraj świński ryj z Biłgoraja nakrzyczał na Komorrę, a dziś już problem rozwiązany. Jeszcze raz powtarzam, USUNĄĆ TEGO KMIOTA Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ! Zanim nie będzie za późno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...