Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa > Poseł Grad za wolnym w Święto Trzech Króli

Utworzony przez epoka21, 17 października 2008 o 18:24
ATEIŚCI SIĘ BOJĄ !!! Czego się boicie wy niewierni? Jezusa? Jezus jest synem Bożym i kocha wszystkich ludzi, nawet takich, którzy w niego nie wierzą !!! Jezus nikomu krzywdy nie zrobi. Chyba, że przez niewiernych przemawia sam król piekieł Antychryst !!! Teraz zaczynam sobie uzmysławiać popłoch w jaki wpadli ateusze. Wasz król się boi !!! Tak właśnie jest !!! 3. Tusk na kominie, ślub po .20 latach konkubinatu wzjał slub koscielny bo myslał ze zostanie prezydentem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poseł Grad bratanek Ministra Skarbu Aleksandra Grada i brat Doroty Gajewskiej z TVP Lublin jest z Tomaszowa Lubelskiego i my mieszkańcy Tomaszowa jesteśmy dumni z niego.
0
Poseł Grad bratanek Ministra Skarbu Aleksandra Grada i brat Doroty Gajewskiej dziennikarki TVP Lublin jest z Tomaszowa Lubelskiego i my mieszkańcy Tomaszowa jesteśmy z niego dumni .
0
TY- on ma jaja!!!!
0
Z jakiego Chełma? to nasz ziomal
0
ja też jestem z Tomaszowa ala wcale nie jestem dumna z Grada bo to on doprowadził do rozłamu w tomaszowskiej PO
0
epoka21 napisał:
!! 3. Tusk na kominie, ślub po .20 latach konkubinatu wzjał slub koscielny bo myslał ze zostanie prezydentem
popatrz na swoich dornuw i innych gosiewskich
0
A kiedy ogłosita mohery swinto czterech zająców albo siedmiu krasnoludków bo to też taka sama bajka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: