Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa > Schetyna: porozmawiam z Palikotem

Utworzony przez pol, 21 maja 2008 r. o 11:24
Oczywiście , że nie wyleci z PO bo w tej partii ma etat nadwornego błazna podobnie jak Kurski w PIS. Każda partia zatrudnia jednego idiotę, taki wentyl przez który wypuszcza się smród. Tylko PSL nie bo tam wszyscy tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on takiego znowu powiedział!! SKŁAMAŁ?? Bo chyba nie. Rydzykowi wolno każdego zmieszać z błotem i nie ważne czy to jest głowa państwa czy jego żona. Jemu za to nic nie grozi, ale za to Palikot to co innego?? TRAKTUJCIE WSZYSTKICH PO RÓWNO, panu Schetynie też zalecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak mam to rozumieć Panie Sczetyna??? Pecunia non olet????? niby prawda, ale nie wszystko warto oddać dla pieniędzy... i po co ja na was głosowałem, wszyscy się dzisiaj pukają w czoło, a ja taki naiwny i głupi byłem...ojjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak - upomnie Palikota- juz to widze- najwyżej poklepie go po ramieniu z uśmiechem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...