Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa > Zatrzymany student pedofil z Chełma

Utworzony przez MARYSIA W, 13 listopada 2007 o 20:42
ZNAM GO Z LICEUM.A BYL Z NIEGO TAKI PUPILEK NAUCZYCIELI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do słownika ortograficznego zajrzyj zanim się wypowiesz, chlubo Czarnieckiego
0
Podobno to jakiś Paweł Pylak...
0
Czego to ucza u Czarneckiego?! Dobrze, ze chodzilem do II LO i nie mialem doczynienia z takimi szumowinami
0
... tej szkole, jednak nikt oficjalnie nie przyznaje sie do swoich perwersji, niestety (nie dziwne w koncu odmiennosc tego stopnia nie jest tolerowana. I bardzo dobrze...)... w koncu dojsc do czegos musialo... Zoro tolerancji sprawdza sie w tym temacie, szkoda, ze czesc spoleczenstwa jest na odchyly slepa.Zegnam i milego lotu do San Francisco w jedna strone.
0
A ja z nim byłam w klasie... Aż mi się niedobrze zrobiło.... :/:/
0
a przeciez wtedy tak go lubilas ;p
0
jak cos to do Czarnieckiego...
0
Oj tyłeczek będzie mu trzeszczał w pierdlu oj będzie !
0
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z: dobrapracawdomu@wp.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: