Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powodzenia ! 98 % cargo odprawiają 3 lotniska , Warszawa, Gdańsk, Katowice. pozostałe - śladowe ilości , Kraków - niecałe 400 ton, Rzeszów - 800 ton, Wrocław - ok. 170 ton
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do Guest (23 września 2015 o godzinie 20:27) Ale zobacz rozmach tego cargo w Świdniku. Pomieści cztery wersalki i osiem tureckich dywanów.
0
Ech, a już myślałem że to kebaba budują. A sumie przez to okienko to mogą sprzedawać alkohol 24h. Będą chyba mieć dużo czasu.
0
brawo Żuk! brawo Lublin!
0
To jest po prostu świetny rok dla lubelskiego lotniska i zapowiedź coraz lepszej jego przyszłości, 5 nowych kierunków w ciągu roku, baza operacyjna Wizzair a teraz cargo i to jeszcze nie wszystko w tym roku :)
0
a co na to gamoń Muszyński? zdaje się, że jeszcze niedawno przekonywał wszystkich o tym, że cargo w PLL to głupia i bezsensowna inwestycja
0
Brawo! Super wiadomość! Poprawcie tylko jeszcze drogi w Lublinie, bo masakra wielka.
0
Nieśmiało pragnę przypomnieć, że przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi inna spółka obiecała zainwestować w Lublinie 100 milionów złotych. Z tamtego ostała się już tylko masa... upadłościowa. Ps. Są jeszcze w sieci zdjęcia z podpisywania tamtej umowy ;)
0
Pociągami będą to później rozwozić?
0
Pociągami będą to później rozwozić?
ty na plecach będziesz to nosił :D czytałeś wogóle artykuł czy taki nierozgarnięty jesteś?
0
:)
0
Jednak Polska Wschodnia całkiem dobrze rokuje, wbrew temu co niewybrednie sugerują "sławy" pokroju Palikota
0
o fuck to superowo pójdę do roboty za 1.500 zapitalać fizycznie
0
hhe.. Ja obecnie korzystam z tego portu i odprawiam towary, pomimo braku terminala. Myślę że to dobra droga Panie Irku. Tak trzymć, może ułatwi nam to procedury celne (mam nadzieje). Do zobaczenia w LUZ niebawem Adam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: