Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Grzegorzu niestety nie zaglosuję na Pana i na panską partię że względu na osiem lat nieudolnej władzy za zmiany ustaw emerytalnych, służb mundurowych, Amber Gold, afery podsłuchowe, i za ten baner wyborczy, który Pan przed ostatnimi wyborami ustawił Pan przy ulicy Armii Krajowej w Chełmie. Tak ten wielki co stał na przyczepie niczym konstrukcja sceny koncertowej pięknie podświetlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy posel Raniewicz nie cierpi na chorobe okulistyczna poniewaz ma problemy z rozpoznawaniem osob ktore znal przed wyborem na funkcje posla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie poseł Stanisław Żmijan reklamuje się plakatami z hasłem obwodnica Chełma. Jak ocenia Pan dotychczasowe dzałania swojego partyjnego kolegi w tym zakresie?? Proszę o konkretną odpwiedź czy faktycznie pracował, że obwodnica Chełma została wpisana do realizacji, czy jest to tylko agitacja wyborcza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie poseł Stanisław Żmijan reklamuje się plakatami z hasłem obwodnica Chełma. Jak ocenia Pan dotychczasowe dzałania swojego partyjnego kolegi w tym zakresie?? Proszę o konkretną odpwiedź czy faktycznie pracował, że obwodnica Chełma została wpisana do realizacji, czy jest to tylko agitacja wyborcza??
  Będzie obwodnica i A2 do Terespola też będzie, jeszcze tylko kilka kadencji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pan Poseł przez 8 lat na Wiejskiej zrobił dla Chełma ??? Czy ma Pan jakieś konkretne namacalne własne osiągnięcia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jeśli chodzi o miejsca pracy w Chełmie? jakieś pomysły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powinna brać przykład z Krukowej. Jeszcze nie została posłem a już chce stawiać premier Kopacz przed TS. Dokładnie nie powiedziała za co... może nie wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta co ty nie powiesz kekso:) OOOOO hardcorowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan chyba sam w te pierdoły o Waszej "złotej wyspie" już nie wierzy choć powtarza te brednie bo kasiora poselska pachnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze mówi przynajmniej rozsądnie. Nie jak PiS stanęli przed ludźmi i tak tu naprawią kopalnie, tu obniżą wiek emerytalny a tam dadzą 500zł na dziecko. A ja patrząc po kandydatach z mojego okręgu wiem, ze skończy się jak z Soboniem czy Michałkiewiczem coś tam powiedzą, gdzieś się pokażą a koniec zawsze taki sam tyle lat i żadnych efektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nikt im nie wierzy Sondaże muszą być nadmuchane jak balonik, bo nie znam nikogo kto popieralby to barachło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nikt im nie wierzy Sondaże muszą być nadmuchane jak balonik, bo nie znam nikogo kto popieralby to barachło
Kogo Najwyższy obdarzył przymiotem samodzielnego myślenia, a nie poddańczo słuchających księży, Brukseli czy Waszyngtonu bez wątpienia zagłosuje na jedyną partię , która się nie skompromitowała i nigdy nie podjęła działań przeciwko żywotnym interesom narodu polskiego , czyli PSL !!! Niech wam Bóg dopomoże, bo na mądrość większości wyborców nie możecie liczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
semicka kłamliwa gęba tego raniewitza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"crx (20 października 2015 o godzinie 12:23) Kogo Najwyższy obdarzył przymiotem samodzielnego myślenia, a nie poddańczo słuchających księży, Brukseli czy Waszyngtonu bez wątpienia zagłosuje na jedyną partię , która się nie skompromitowała i nigdy nie podjęła działań przeciwko żywotnym interesom narodu polskiego , czyli PSL !!! Niech wam Bóg dopomoże, bo na mądrość większości wyborców nie możecie liczyć !!!" Natomiast PSL obciągnie każdą laskę marszałkowską za stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę pana zmartwić, ale nie oddam na Pana głosu. Zagłosuję za to na Włdzimierza Karpińskiego, więc wszystko jakby zostaje w ''rodzinie'' :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda historyczna. Miejsce PO na śmietniku historii i żadne chamskie obrażanie symoatyków PiS już nie POmoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda historyczna. Miejsce PO na śmietniku historii i żadne chamskie obrażanie symoatyków PiS już nie POmoże.
Porozmawiamy za cztery lata o wielkich niespełnionych nadziejach bez względu na to ,kto wygra te tzw.;-))))))))) wybory ! Ale w razie czego trza łuczyć siem jokigoś łobcygo jinzyka , coby wyiwanić stunt !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja doskonale pamiętam zapewnienia niejakiego Donalda Tuska, który mówił: W Polsce będzie się żyło lepiej. W Polsce będzie się żyło lepiej ludziom Platformy. I miał rację, bo bez przynależności do PO nie ma co marzyć o pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli minister znaczy sluzyc, to Karpinski jest najlepszym przykladem jak swoja praca mozna sie przysluzyc wojewodztwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie czy Wy w ogóle potraficie o coś walczyć, poza swoimi sprawami? Jedyne co potraficie to gadać, obiecywać i to tylko w okresie wyborczym. Nawet Hrubieszów ma obwodnicę miasta wybudowana za 230 milionów, a Chełm o takiej może sobie pomarzyć. Nie wiedziałem, ze w Hrubieszowie jest przejście graniczne z Ukrainą i to większe niż to w Dorohusku. Tylko wówczas obwodnica w Hrubieszowie maiałaby pierwszeństwo przed obwodnicą Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...