Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kim jest pan Kulesza? Dowiedziałem się, że to kandydat z mojego miasta. Problem w tym, że w Puławach nikt go nie zna! Co to za kandydat? Jakie ma osiągnięcia? Po co wystawiać ludzi, którzy nawet w rodzinnym mieście są anonimowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się pchają na stołki, i wuj z tego będzie tak jak już przez te ok. 35 lat co zrobili, rozpieprzyli nasz kraj, pozostali ci co umieją kombinować, starsi albo niezaradni, uczciwi chcą coś osiągnąć wyjechali z naszego kraju,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznany i dobrze. A kogo byś wolał? Znanego Karpińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby rodzinnym miastem pana Kuleszy są Puławy tylko, że nikt tu tego Pana nie zna. Z informacji jakie udało mi się zebrać Pan Kulesza związany jest z Warszawą, a jeśli tak to po kiego grzyba startuje z Lubelszczyzny. Ponadto nigdy nie słyszałem o jakiś akcjach, działaniach pana Kuleszy na rzecz społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że bym wolał Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy spadachroniarz. Ech szkoda słów i o czym tu z takim gadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Wybierajmy zawsze tych samych polityków - znanych każdemu od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie kojarzę tego Pana. Jedyne osoby, które są mi znane z mojego okręgu wyborczego to Karpiński i Kruk. Oczywiście oddaje głos na Karpińskiego z PO. Czytam komentarze i doczytałem sie, że Pan Kulesza startuje w Puławach, ale jest z Warszawy. Dziwne starotować w wyborach w miejscowosci, o ktrej nie ma sie pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że bym wolał Karpińskiego.
„ch… tam z tą Polską wschodnią”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie kojarzę tego Pana. Jedyne osoby, które są mi znane z mojego okręgu wyborczego to Karpiński i Kruk. Oczywiście oddaje głos na Karpińskiego z PO. Czytam komentarze i doczytałem sie, że Pan Kulesza startuje w Puławach, ale jest z Warszawy. Dziwne starotować w wyborach w miejscowosci, o ktrej nie ma sie pojecia.
„ch… tam z tą Polską wschodnią”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„ch… tam z tą Polską wschodnią”
jakoś po Jego działaniach w Polsce Wschodniej powiedzieć tego nie można ale co może o tym wiedzieć ktoś kogo zadaniem jest określone działanie na rzecz partii przeciwnej Karpińskiemu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie kojarzę tego Pana. Jedyne osoby, które są mi znane z mojego okręgu wyborczego to Karpiński i Kruk. Oczywiście oddaje głos na Karpińskiego z PO. Czytam komentarze i doczytałem sie, że Pan Kulesza startuje w Puławach, ale jest z Warszawy. Dziwne starotować w wyborach w miejscowosci, o ktrej nie ma sie pojecia.
Pan Kulesza akurat urodził się w Puławach, większość życia spędził w Puławach, jedynie w trakcie studiów mieszkał w Warszawie, teraz mieszka w Puławach. Zdecydowanie nie skreślałbym tego kandydata. To może być nasz ( puławski ) kandydat. Żaden spadochroniarz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim puławskim kandydatem jest Włodzimierz Karpiński i nic i nikt tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję się - tak naprawdę urodziłem się w Lublinie, a nie w Puławach ;) Od urodzenia jednak jestem zameldowany w tym samym miejscu w Puławach przy ul. Norblina 7a gdzie obecnie mieszkam, samochód mam zarejestrowany w Puławach, ślub brałem w powiecie puławskim, żonę mam z Puław, ufundowana przeze mnie Fundacja Progresywna założona i zarejestrowana jest w Puławach, podatki płacę w Puławach i choć studiowałem na Politechnice Warszawskiej (czego się nie wstydzę) to jednym z moich główny postulatów jest przełamanie podziału "Warszawa - reszta Polski" - https://www.facebook.com/kukizpawel/photos/pb.773389822728740.-2207520000.1444126380./958888170845570/ Z uszanowaniem Jakub Kulesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce pan powiedzieć, że wierzy pan w swoje przesłanie? Otóż jest pan w wielkim błędzie. Dla mnie to utopia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...