Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wejdź, zapłać, korzystaj z Piano

Utworzony przez były czytelnik DW i KL, 3 września 2012 r. o 06:45 Powrót do artykułu
Walcie się ze swoim Piano !! Nigdy w życiu nie zapłace za informacje z pudelka i inne pierdoły !!! Przerzuciłem się na MM a wszedłem tu żeby was o tym poinformować, strzelacie sobie w kolano !! Żegnam i nie do zobaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź, zapłać, skorzystaj... Puk, pók !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20zł za czytanie tych niedorobionych artykułów?- pogięło was! To pierwszy krok do odejścia klientów od was bo to samo za darmochę oferują inne portale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piano jest BARDZO złym produktem/pomysłem. Bo mija się z oczekiwaniami większości czytelników portali informacyjnych. Czy naprawdę sądzą Państwo że z ciekawości do "najlepszych" (często żenujących, tylko z błyskotliwym nagłówkiem artykułów ludzie będą płacić abonament? Za pewne portale regionalne umrą śmiercią jak zaczną co drugi artykuł zamykać. Prawda jest taka że płacąc abonament za "treści" w internecie, oczekuje rzetelności tych treści. Że tak jak idąc rano o 6, 7, czy 8 do kiosku... kupuję gazetę i czytam co się działo wczoraj i dziś będzie się dział w moim regionie... tak ZA MOJE PIENIĄDZE oczekuję że artykuły będą się pojawiać PRZED GODZINĄ 6. Tak bym rano przed pracą, w drodze do pracy czy po obudzeniu mógł przeczytać o co chcę. Nakład jest złożony wieczorem, wiec co za problem żeby jedna osoba co noc składała wydanie internetowe i rano np o 6 publikowała? Czy kupując papierowe wydanie tak jak elektroniczne nachalnie reklamy rzucają mi się na strony uniemożliwiając jej przeczytanie? Chyba nie. Za to jedynie warto by było płacić. Za to ludzie by to robili. A nie za zamknięcie artykułu o du*** maryni, kolejnego z rzędu artykułów "Miasto znów przymierza się do inwestycji na górkach czechowskich" gdzie wszystko to co w artykule jest powtarzane z miesiąca na miesiąc a nic rzeczywiście się nie dzieje. Po prostu ŻAL wydawców polskich. Naprawdę stracicie więcej niż zyskacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, dziękuję, nie skorzystam, nie polecam tego innym, wolę udać się tam gdzie nie każe mi się płacić, jak nie Wy, napisze ktoś o tym inny, zupełnie na takiej samej zasadzie jak Wy zdobywacie niektóre informacje... Żegnam i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź, zapłać, zapłać, zapłać, zapłać , zapłać, ZAPŁAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...