Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesołych świąt!

Utworzony przez Chłop Polski, 24 grudnia 2009 r. o 12:05
NIE MACIE ODWAGI PRZEKAZAĆ PRAWDY WIĘZ I FAŁSZU NIE PRZEKAZUJCIE CHANUKOWI DOBROCZYŃCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesołych świąt wszystkim życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chanukowych darów Chrystus co otrzymał to żłóbek jaksię urodził i krzyż na drogę do Boga Ojca. Mirę,kadzidło i złoto przywiźli królowie z północy i wschodu,natomiast miejscowy król,król Herod zarządził "Rzeź Niewiniątek". Po zbawienie idźmy zatem z prawdą autorze biblijnej wieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadł Kawałko jakieś zioło,zakręciło mu się w gółwie i napisał to posłowie. Prawdy w tym za grosz ci nie ma,lecz diaspory zwykła ściema. Opowiada "dyrdymały "prawdy rodem gdzieś z kabały. My ci prawdę znamy tyż ,kto Chrystusem przywdział krzyż. Kim Kacper,Melchior i Baltazar był- a co zrobił Herod co w Judei żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no wy to denaturat ruski walicie, nie ma innej mozliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co p.Kawałko miał na myśli stwarzając to dzieło, ale ja już wolę bajki, bo te z założenia są częścią marzeń i ludzkiej fantazji. Natomiast ten utwór, to najzwyczajniejsza w świecie bujda mająca na celu mącić w głowie tym, którzy nie znają Nowego Testamentu. Panie Kawałko, niech żyd święci swoje święta i wyśpiewuje psalmy, a chrześcijanie niech zostaną przy Bożym Narodzeniu. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kawałko uczył mnie budowy wilka-maszyny do mielenia mięsa! Serdecznie pozdrawiam Profesorze,a wierszyk nie bardzo mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...