Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesołych świąt!

Utworzony przez Chłop Polski, 24 grudnia 2009 o 12:05
NIE MACIE ODWAGI PRZEKAZAĆ PRAWDY WIĘZ I FAŁSZU NIE PRZEKAZUJCIE CHANUKOWI DOBROCZYŃCY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wesołych świąt wszystkim życzę
0
Z chanukowych darów Chrystus co otrzymał to żłóbek jaksię urodził i krzyż na drogę do Boga Ojca. Mirę,kadzidło i złoto przywiźli królowie z północy i wschodu,natomiast miejscowy król,król Herod zarządził "Rzeź Niewiniątek". Po zbawienie idźmy zatem z prawdą autorze biblijnej wieści
0
Zjadł Kawałko jakieś zioło,zakręciło mu się w gółwie i napisał to posłowie. Prawdy w tym za grosz ci nie ma,lecz diaspory zwykła ściema. Opowiada "dyrdymały "prawdy rodem gdzieś z kabały. My ci prawdę znamy tyż ,kto Chrystusem przywdział krzyż. Kim Kacper,Melchior i Baltazar był- a co zrobił Herod co w Judei żył.
0
nie no wy to denaturat ruski walicie, nie ma innej mozliwosci
0
Nie wiem co p.Kawałko miał na myśli stwarzając to dzieło, ale ja już wolę bajki, bo te z założenia są częścią marzeń i ludzkiej fantazji. Natomiast ten utwór, to najzwyczajniejsza w świecie bujda mająca na celu mącić w głowie tym, którzy nie znają Nowego Testamentu. Panie Kawałko, niech żyd święci swoje święta i wyśpiewuje psalmy, a chrześcijanie niech zostaną przy Bożym Narodzeniu. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.
0
Pan Kawałko uczył mnie budowy wilka-maszyny do mielenia mięsa! Serdecznie pozdrawiam Profesorze,a wierszyk nie bardzo mi się podoba
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: