Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KIEDY W KOŃCU POLECIMY DO WROCŁAWIA???????????????/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polonia czeka baaardzo na połączenie Eindhoven - Lublin!!!
0
Bristol???? Mieszkam w Świdniku, a lepsze połączenie mam do Rzeszowa.? Taka ironia losu... Przeciez Polonia na Wyspach nie skupia sie tylko wokół Londynu xxx
0
jeździć do MojRzeszowa na starą jesionkę z 1969 r. niedługo się nie będzie opłacało
0
A kiedy będzie Hono Lulu ??? Ja chcę Hono Lulu i już! Polonia czeka.
0
Polonia nie doczeka się.
0
Eindhoven - Lublin
0
A Szwajcaria? Kiedy?
0
To wszystko dzięki PO i Żukowi...
0
Zapomniałem o PSLu
0
No i panu Kredycie oczywiście, bo ten corocznie puka do wszystkich drzwi mieszkańców miasta po swoje.
0
Jakiemu żukowi i PO. kiesy w Świdniku walczyliśmy jako radni Rodziny i Prawo z felinem i innymi przeciwnościami by lotnisko powstało a niev było łatwo to PO i lewica mało nie doprowadziła do zablokowania tego lotniska nikt o tym nie mówi bo to było niepolityczne. Może ktoś się nie będzie bał i to kiedyś napisze bo jakoś nikt nie docenia w tym temacie zabiegów prawicy kiedy PSL chciał sprzedać swoje działki w Niedżwicy pod lotnisko gigant pewnie działało by jak Radom. Jedrek
0
Przydałby się Bristol, samoloty z Rzeszowa pełne. Dużo ludzi z Lublina i okolic korzysta z Jasionki, szkoda tracić tylu klientów.
0
Co ma gmina Świdnik do budowy lotniska, wy nawet tam buraki autobusów nie wpuszczacie tyle lat.Sami to możecie jedynie posprzątać drogi którymi jeździecie do roboty w Lublinie. Widzę LSW to mnie trzęsie...
0
Do pełnej siatki brakuje Birminhgam w srodku Angli. Oby to był nastepny ogłoszony kierunek przez wizza.
0
Do tego co go trzęsie. Jesteś prostakiem.
0
A kiedy będą loty do Holandii?
0
Będą tylko loty pisiorskie. Antonio już podstawił maszynę........
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: