Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KIEDY W KOŃCU POLECIMY DO WROCŁAWIA???????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonia czeka baaardzo na połączenie Eindhoven - Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bristol???? Mieszkam w Świdniku, a lepsze połączenie mam do Rzeszowa.? Taka ironia losu... Przeciez Polonia na Wyspach nie skupia sie tylko wokół Londynu xxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeździć do MojRzeszowa na starą jesionkę z 1969 r. niedługo się nie będzie opłacało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie Hono Lulu ??? Ja chcę Hono Lulu i już! Polonia czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonia nie doczeka się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eindhoven - Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szwajcaria? Kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko dzięki PO i Żukowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem o PSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i panu Kredycie oczywiście, bo ten corocznie puka do wszystkich drzwi mieszkańców miasta po swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiemu żukowi i PO. kiesy w Świdniku walczyliśmy jako radni Rodziny i Prawo z felinem i innymi przeciwnościami by lotnisko powstało a niev było łatwo to PO i lewica mało nie doprowadziła do zablokowania tego lotniska nikt o tym nie mówi bo to było niepolityczne. Może ktoś się nie będzie bał i to kiedyś napisze bo jakoś nikt nie docenia w tym temacie zabiegów prawicy kiedy PSL chciał sprzedać swoje działki w Niedżwicy pod lotnisko gigant pewnie działało by jak Radom. Jedrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się Bristol, samoloty z Rzeszowa pełne. Dużo ludzi z Lublina i okolic korzysta z Jasionki, szkoda tracić tylu klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma gmina Świdnik do budowy lotniska, wy nawet tam buraki autobusów nie wpuszczacie tyle lat.Sami to możecie jedynie posprzątać drogi którymi jeździecie do roboty w Lublinie. Widzę LSW to mnie trzęsie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pełnej siatki brakuje Birminhgam w srodku Angli. Oby to był nastepny ogłoszony kierunek przez wizza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co go trzęsie. Jesteś prostakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą loty do Holandii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą tylko loty pisiorskie. Antonio już podstawił maszynę........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...