Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowisko Świąteczne Christmas Show w Centrum Spotkania Kultur

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2017 r. o 09:32 Powrót do artykułu
bardzo polskie , tradycyjne Christmas , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ,110 PLN ??? To w stolicy taniej a ludzie bogatsi. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiecie, że taniej? byłam na Widowisku w Warszawiei płaciłam 180 ale warto, rodzina była zachwycona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z przedstawienia. To było słabe i kiczowate. Czułem się jak na nudnej akademii w szkole. Do tego groch z kapustą, trochę tego - trochę tego. Sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 100% się zgadzam! też dziś byłam na tej chale. żałuję że się wybrałam. niby reklamowane jako show a czułam sie jak na przedstawieniu dla 5-latków - gdyby poinformowano mnie że połowa show to inscenizacja opowieści wigilijnej to od razu bym podziękowała. Partie śpiewane w chórze to dłużyzna ale czymś dziurę po szopce trzeba było zapchać (patrz zdjęcie na profilu FB show). A największym dowcipem było puszczenie z playbacku głosu Wiktora Zborowskiego i liczenie,że nikt się nie połapie że nie występował w przedstawieniu - to po co na reklamach umieszczali jego nazwisko? Zeby oddać sprawiedliwość muszę powiedzieć, że występy baletowe oraz duet 2 główne śpiewaczki na najwyższym poziomie, jednak co z tego skoro stanowiło to jakieś 20% show?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor Zborowski był, też dziś byłam na przedstawieniu o 19.30 i spotkałam go w windzie w czasie przerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba pewnie na ukłony akurat wyszedł do toalety, to typowe dla gwiazd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwszej części tj po 30 min. zaczęły się tzw zapchaj dziury ... Mikołaj biegajacy po scenie nie wiadomo za czym ... jakiś pajac wyskakuje, ale co i dlaczego to nie wiem do dziś ? Piosenka im driving home for christmas... Borze liściasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliśmy się duża grupą na SHOW a tu DNO. Naprawdę poziom tak niski że powinni nam zapłacić za oglądanie. Jakość nagłośnienia masakra, światło, śceneria i wszysko po kolei było strasznie słabe. nic gorszego nie widziałem. przedstawienie miało nas wprowadzić w świąteczny klimat a tu tylko można było się zdołować. Mam jeszcze takie skojarzenie, że to taka dobra zmiana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słabe, wyszłyśmy w trakcie, szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra.Smutne Chrismas Show jak nasze czasy.I Ave Maryja w wykonaniu na czarno ubranego dziecka-jak na pogrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie było z show niestety.....Wybrałam się z 5 latkiem i mężem z Białej Podlaskiej do Lublina (2 godz.w jedną stronę), za bilety zapłaciłam po 130 zł za osobę, a tu miernota...totalne dno....Szkoda czasu i pieniędzy. Gra aktorska tragedia..., balet ....żadnego przesłania w nim nie było poza tym ze Panie wglądały na Śnieżynki, Mikołaj tandetny latał bezensownie po scenie w tanim przebraniu bo broda była kupiona chyba w najtańszym chińczyku. Śpiewanie kolęd po angielsku w większości ...dla dzieci wiało nuda, a dorośli też nie mieli co oglądać. Reklama widać tylko dźwignią handlu....Na szybkiego zorganizowane coś by zgarnąć kasę przed świętami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...