Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszna nędza, kasa w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypromocja Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janda ma ten feler, że zachowuje się nienaturalnie, sztucznie. Jest najgorszym polskim aktorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów producent filmu tak samo jako to mniało miejsce w przypadku Cart Blanch dał d*py.Bo w jednym i drugim przypadku brak jest praktycznie jakiej kolwiek reklamy czy to w telewizji czy na mieście,zero bilbordów i innych form reklamy.Więc skąd ludzie mogli wiedzieć że taki film wchodzi do kim,już większą reklame mają niektóre gnioty nakręcone w USA niż nasze filmy w tym i "Panie Dulskie" właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dziwne, bo ja reklame tego filmu w telewizji widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byliśmy w kinie w Warszawie Cinema City,seans o 19.00 było około 20 osób a szkoda bo film jest rewelacyjny,żałuje tylko,że jako niewidoma osoba nie mogłam skorzystać z audiodeskrypcja,ale może słuchając miałam większe przeżycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać, że film bardzo dobry, za Jandą nie przepadam, ale jej rola jako Anieli Dulskiej to był prawdziwy majstersztyk, rewelacja. Inni aktorzy też bardzo dobrze grali, szczególnie K. Herman i K. Figura oraz moja ulubioma Ostaszewska. Plenery w Lublinie bardzo starannie dobrane, zgadywaliśmy, gdzie które fragmenty były kręcone. Film wywiera bardzo dobre wrażenie, rezyser się postarał, szczegóły z epoki ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Jandy wszystko.Bez jej gry film traci sens.Jeżeli lubisz wariacje na temat dulszczyzny to idź,ale jeśli jesteś fanem filmów z sensem odpuść sobie.Szkoda,że talent Jandy nie jest tak wykorzystany jak talent M.Streep.Uwielbiam Jandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDZ NA FILM I MYŚL....ma wiele do przekazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDZ NA FILM I MYŚL....ma wiele do przekazania
Byłam - myślę do dziś.......co mia l na myśli reżyser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny film, warto pójść chocia d4 nie urywa, ze śmiechu też się nie płączę, chumor jednak b. inteligentny jest wysmakowany, na wysokim poziome. Ciesze się że takie filmy wciąz umiemy kręcić i że jednmak coś wartościowego da się zrobić. Niestety nijak nie potrafię dopiąc go czasowo. Pierwsza połowa lat 90tych to tak, ale nie obecne czasy, chyba że Dulcy tacy długowieczni są. Poza tym wychodzi że Reiner jest kuzynem Melani, a nie jej wujem. Ale to takie tam moje rozterki na temat filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny. Zmarnowany wieczór. Gdy zobaczyłam kto gra,myślałam,ze będzie to coś fajnego. Pomieszanie z poplątaniem. Komedia,dramat,"horror" Film komediowo-depresyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam dzis w Bielsku Bialej i oceniam film jako bardzo ciekawy.Architektura obok gry aktorskiej znakomiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...