Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej pieniędzy dla młodych gospodarzy

Utworzony przez genda, 18 marca 2014 r. o 17:45 Powrót do artykułu
co ten debil Bieńko bredzi ! Chyba ta kasa dla Przemysława L. od LGD Biała ma milion dostanie następne a dla innych syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy używał ktoś z was urządzenia do opryskiwaczy Centerline 220? podobno działa z sygnałem gps i pozwala na duże oszczędności na opryskach, troche kosztuje ale myślałem żeby wziąć to na dofinansowanie, widziałem na tablicy.pl że jakiś sklep ma to za 4200 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy używał ktoś z was urządzenia do opryskiwaczy Centerline 220? podobno działa z sygnałem gps i pozwala na duże oszczędności na opryskach, troche kosztuje ale myślałem żeby wziąć to na dofinansowanie, widziałem na tablicy.pl że jakiś sklep ma to za 4200 
  To straszny szajs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszny szajs
a cos wiecej? używałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak będę się lansował po wsi audi a5 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...