Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Większość Polaków pozytywnie ocenia policję

Utworzony przez obywatel, 30 września 2010 o 09:15
Ja do tej większości nie należę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie jestem przeciwnikiem policji ale nie podoba mi się nasze prawo. policjant po prostu wykonuje swoja prace
0
a ja tam mam o naszej policji bardzo pozytywne zdanie. Rzeczywiście widac ich na ulicach, a od kiedy znalexli mi mój skradziony z piwnicy rower, to mam do nich szacun
0
w innym artykule jest mowa o zarobkach policjantów, gdzie są zbliżone do zawodu cukiernika i tak się zastanawiam, kto bardziej się codziennie naraża: czy żołnierz, który ciągle się ćwiczy albo na poligonach, albo przy mapach sztabowych, a jeśli chce, to może pojechać na wojnę (ale musi wyrazić na to zgodę i nikt go do tego nie przymusi), czy policjant, który codziennie idąc na służbę nie wie, czy na kolejnej interwencji, na meczu, bądź innej zadymie nie dostanie po łbie pałą, nożem, kamieniem, który codziennie jest wyzywany, łazi po melinach w dzień i w nocy, w świątek, piątek i w niedzielę, który często widzi krzywdę inny ludzi (krew, trupy, zgwałcenia).
0
Szczególnie pozytywnie trzeba ocenić pijanego policjanta z KWP bijącego ludzi bo mu się tak podoba. Coraz lepiej się dzieje w tej policji
0
widac ma słaba psyche. a nawet jesli nie to wszedzie jest jakis margines
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: