Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkanoc w sercu i na stole

Utworzony przez (z)BAWICIEL ŚWIATA, 8 kwietnia 2012 o 09:57 Powrót do artykułu
CZAR WIELKIEJ NOCY czyli spektaKULarna NAUKA KOŚCIOŁA: ###### prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie raz też KZ NSZZ SLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dokumentował PAT-ologiczny i KUL-awy Poziom KAT-olicki – w tym przypadku również Aminencje, Axcelencje, księ ŻULKI i Siostrzyczki odziedziczyły ANALFABETYM WIELKIEJ NOCY!!! Jak właściwie jest i było z tą WIELKĄ NOCĄ? ESKIMOS coś przeskrobał i stanął przed sądem. Sędzia pyta: Co Eskimos robił w nocy z dnia 23.XI na 8.II.? Ooooo, to była WIELKA NOC – odpowiedział Eskimos. W trakcie procesu kazało się, że Eskimos udawał bezrobotnego, bo nie chciał odśnieżać. W sumie miał kumpla w Polsce i wiedział o bezrobociu... I pomyśleć, że u Eskimosów nie stanęła noga żadnego księ ŻULKA, a nawet Samego Boga – boją się chyba żeby im d... nie zmarzły ! Ile razy czytają z KSIĘGI (z) BAWIENIA: "BÓG STWORZYŁ CZŁWIEKA NA OBRAZ I PODBIEŃSTWO SWOJE..." (Rdz 1,26 – 27). I tu też są jaja bo: ESKIMOSI mają Wielką Noc i nie wiedzą (choć nycz nie wiadomo), że to Święto, a Polacy nie mają Wielkiej Nocy, a mają Święto..., a Kościół ma WIELKANOC czyli ANAFABETYZM .... taki CUD NATURY... I tu widać dlaczego JAJKO jest symbolem WIELKIEJ NOCY – od początku ROBIĄ SE JAJA ... i dziwne, że je ŚWIĘCĄ... W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: ###### - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. spam Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: ######)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZAR WIELKIEJ NOCY czyli spektaKULarna NAUKA KOŚCIOŁA: - Suplement: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie raz też K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC dokumentował PAT-ologiczny i KUL-awy Poziom KAT-olicki – w tym przypadku również Aminencje, Axcelencje, księ ŻULKI i Siostrzyczki odziedziczyły ANALFABETYM WIELKIEJ NOCY!!! Jak właściwie jest i było z tą WIELKĄ NOCĄ? ESKIMOS coś przeskrobał i stanął przed sądem. Sędzia pyta: Co Eskimos robił w nocy z dnia 23.XI na 8.II.? Ooooo, to była WIELKA NOC – odpowiedział Eskimos. W trakcie procesu kazało się, że Eskimos udawał bezrobotnego, bo nie chciał odśnieżać. W sumie miał kumpla w Polsce i wiedział o bezrobociu... I pomyśleć, że u Eskimosów nie stanęła noga żadnego księ ŻULKA, a nawet Samego Boga – boją się chyba żeby im d... nie zmarzły ! Ile razy czytają z KSIĘGI (z) BAWIENIA: "BÓG STWORZYŁ CZŁWIEKA NA OBRAZ I PODBIEŃSTWO SWOJE..." (Rdz 1,26 – 27). I tu też są jaja bo: ESKIMOSI mają Wielką Noc i nie wiedzą (choć nycz nie wiadomo), że to Święto, a Polacy nie mają Wielkiej Nocy, a mają Święto..., a Kościół ma WIELKANOC czyli ANAFABETYZM .... taki CUD NATURY... I tu widać dlaczego JAJKO jest symbolem WIELKIEJ NOCY – od początku ROBIĄ SE JAJA ... i dziwne, że je ŚWIĘCĄ... BRAT Naczelny „D.W.” dał się zrobić w h... W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (o[puszczając KROPKI między literami): K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. spam Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: