Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkopolskie: Nagrała seks z psem, miasteczko jest w szoku

Utworzony przez Weterynarz, 11 sierpnia 2010 r. o 14:55
A kto k...wa pomoże psu, on to dopiero ma traume....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a mnie Ojcze nie dasz nawet baranka, abym mógł zabawić się z przyjaciółmi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakimś celu nagrała ten film... Chora dziewczyna. Biedny pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schodzicie na psy... Odgrzewacie artykul z marca 2010. Pisano o tym m.in. na stronie Glosu Wielkopolskiego skad bierzecie material: http://tnij.biz/ab67/. Szukanie na sile taniej sensacji sprzed miesiecy swiadczy az nadto o Waszym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie suka, a nie dziewczyna i za partnera szukała psa. O narodzie ?!- co to się dzieje. Coraz więcej wykolejeńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliście chociaż link wkleić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, nie no żal z dziennika wschodniego.. przecież to wydarzenie z przed conaj mniej pół roku. Już mówie pół roku temu o tym słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym wcale to nie był seks, tylko pies jej lizał pochwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwę? to miał długaśnego ... jęzora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna Polska A z kochającymi inaczej. Smutne. Nie wiem, kto jest bardziej zaściankowy. Tradycjonaliści doceniający postęp technologiczny, czy nadzwyczaj postępowi z ich nazwijmy to dziwnymi pomysłami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły suchar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no "RÓBTA CO CHCETA" są już pierwsze wyniki, słoneczko w ostródzie, sex z kundlem tak trzymać ... liberlano-czerwone oszołomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
no "RÓBTA CO CHCETA" są już pierwsze wyniki, słoneczko w ostródzie, sex z kundlem tak trzymać ... liberlano-czerwone oszołomy
a na ch.. wplatasz tu politykę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak! Popieram! Jakieś dziecko bzyka się z psem i to niby wina rządu? Pomyśl zanim napiszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a na ch.. wplatasz tu politykę?
jak na h..j. jakbyś trochę miał rozumu wiedzałbyś ze państwo ma ogromny wpływ na młodych ludzi to oni(poprzezs media - które nie są niezależne) kształtuje wzorce osobowości młodych ludzi, kreuje autorytety moralne i ustala pewną granicę dobrego smaku i zachowania. kto teraz jest wzorcem ?? - wojewódzki ? co jest najważniejsze w życiu ? kasa! rodzina to obciach teraz trendy być pedałem. wiara w boga ? -to moheryzm i zaścianek. popatrz chłodnym okiem na to co widzisz w tv. a zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
jak na h..j. jakbyś trochę miał rozumu wiedzałbyś ze państwo ma ogromny wpływ na młodych ludzi to oni(poprzezs media - które nie są niezależne) kształtuje wzorce osobowości młodych ludzi, kreuje autorytety moralne i ustala pewną granicę dobrego smaku i zachowania. kto teraz jest wzorcem ?? - wojewódzki ? co jest najważniejsze w życiu ? kasa! rodzina to obciach teraz trendy być pedałem. wiara w boga ? -to moheryzm i zaścianek. popatrz chłodnym okiem na to co widzisz w tv. a zrozumiesz.
Dokładnie tak. Ja bym tu jeszcze dodał przykład podosemity R. Polańskiego. Nasz rząd uchwala decyzję o zaostrzeniu sankcji wobec pedofilów, a już kilka dni później nasz minister spraw zagranicznych Radzio Sikorski staje w obronie innego pedofila żydowskiego pochodzenia. Gdzie tu sens, gdzie logika? Angażowanie się czołowych polityków w obronę pedofilii to już sprawa polityczna. Na moralność społeczeństwa wpływa też fakt bezkarności naćpanego senatora w sukience. Oto nasi "przedstawiciele" władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
jak na h..j. jakbyś trochę miał rozumu wiedzałbyś ze państwo ma ogromny wpływ na młodych ludzi to oni(poprzezs media - które nie są niezależne) kształtuje wzorce osobowości młodych ludzi, kreuje autorytety moralne i ustala pewną granicę dobrego smaku i zachowania. kto teraz jest wzorcem ?? - wojewódzki ? co jest najważniejsze w życiu ? kasa! rodzina to obciach teraz trendy być pedałem. wiara w boga ? -to moheryzm i zaścianek. popatrz chłodnym okiem na to co widzisz w tv. a zrozumiesz.
Które państwo ukształtowało Ciebie - MALONE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...