Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni o kościele: Księża są chciwi

Utworzony przez chwdkrk, 21 lutego 2010 r. o 11:59
Księża to w większości banda zboczeńców. Wczoraj przeczytałem że watykan potępił aborcję 9latki zgwałconej przez ojczyma. TO JEST CZYSTE ZBOCZENIE! Życzę im żeby ich zgwałcono najlepiej pod celą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście znam 2 księży - ojców, z czego jeden rozbił rodzinę . Nie jest to wiedza "tajemna" ,bo wszyscy w mojej parafii o tym wiedzą . Jeśli chodzi o chciwość, to każdy kto musiał skorzystać z usług księdza, wie jak to wygląda . Każdej niedzieli w kościele słyszymy jeden temat - kasa,kasa,kasa!!! Chrystus służył ludziom a księża chcą ,by im służyli ludzie . To nie ma nic wspólnego z nauką Jezusa Chrystusa . Nie ma co się dziwić,że ludzie nie chodzą do kościoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź daj im pupy - będą szczęśliwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie są winni. Narzekają, ale kiedy pojawia się ksiądz, pokornie chylą głowy i kasę dają. Kiedyś starszy ksiądz już na emeryturze powiedział mi, że tylko 1% księży jest z powołania, reszta to urzędnicy, którzy chcą się nachapać korzystając z naiwności wiernych, szczególnie starszych. Sama osobiście znam i znałam przypadki księży, którzy z tacy utrzymywali swoje panie. Nieźle stoję finansowo, ale i tak mnie nie stać na to, z czego korzysta moja znajoma (taca to niezły nieopodatkowany zarobek). Nie mówię o ślubach chrztach i pogrzebach. Nieraz moi znajomi z kłopotami finansowymi mieli przez to zgrzyty z księżmi - bo nic za darmo nie dadzą. Na pytanie "Ile?" odpowiedź " Co Bóg da, ale nie mniej niż 200zł, 1000zł, ... ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lena~ napisał:
Ludzie sami sobie są winni. Narzekają, ale kiedy pojawia się ksiądz, pokornie chylą głowy i kasę dają. Kiedyś starszy ksiądz już na emeryturze powiedział mi, że tylko 1% księży jest z powołania, reszta to urzędnicy, którzy chcą się nachapać korzystając z naiwności wiernych, szczególnie starszych. Sama osobiście znam i znałam przypadki księży, którzy z tacy utrzymywali swoje panie. Nieźle stoję finansowo, ale i tak mnie nie stać na to, z czego korzysta moja znajoma (taca to niezły nieopodatkowany zarobek). Nie mówię o ślubach chrztach i pogrzebach. Nieraz moi znajomi z kłopotami finansowymi mieli przez to zgrzyty z księżmi - bo nic za darmo nie dadzą. Na pytanie "Ile?" odpowiedź " Co Bóg da, ale nie mniej niż 200zł, 1000zł, ... ".
Zgadzam sie w 100% z tymi slowami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie darmo sie mowi kto ma ksiedza w rodzie tego bida nie ubodzie, oni zyja sobie lepiej niz lekarze co ludzie zazdroszcza z tym ze lekarz musi sie wiele nauczyc aby miec ten zawod i wiele pracowac A taki ksiezulek skonczy seminarium, niewiem co tam ich ucza bo kiedy chce podyskutowac o Pismie Swietym to nie potrafi mi odpowiedziec na wiele nurtujacych pytan a przeciez powinni to znac, dobrze wiedza ze wiele rzeczy robia wbrew temu temu co naucza Biblia haha Malo tego co to znzczy wizyta duszpasterska? CZY maja czs porozmawiac, pokropi kropidlem i wezmie kase a ilu jest duszpasterzy i ci co nauczaja religii? kasa kasa to tylko sie liczy za byle wypisanie papierka w kancelarni - kasa CZY JEZUS TAK POSTEPOWAL, BRAL KASE a tyle mowia o milosci do bliznich a ich przemowienia z ambony nic nie maja w sobie nauk z Pisma Swietego, tylko polityka i kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puzewiczowi pewnie szczęka opadła od wynikow sondażu. Naiwniak myślał,że wszyscy Polacy to ciemnota i ich kochają a przecież stara prawda głosi,że okupantów sie nie kocha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Osobiście znam 2 księży - ojców, z czego jeden rozbił rodzinę . Nie jest to wiedza "tajemna" ,bo wszyscy w mojej parafii o tym wiedzą . Jeśli chodzi o chciwość, to każdy kto musiał skorzystać z usług księdza, wie jak to wygląda . Każdej niedzieli w kościele słyszymy jeden temat - kasa,kasa,kasa!!! Chrystus służył ludziom a księża chcą ,by im służyli ludzie . To nie ma nic wspólnego z nauką Jezusa Chrystusa . Nie ma co się dziwić,że ludzie nie chodzą do kościoła...
Zgadzam się z tobą kolego w 100 % ale nie wszyscy są tacy. Ale co się dziwić ja mamy takiego biskupa tej diecezji jakiego mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na mszy ksiądz ogłaszał nabór do szkoły.W Białej Podlaskiej powstaje nowa katolicka szkoła podstawowa, na którą UM podobno wydał kilka mln zł. W sytuacji, gdy każe się oszczędzać na oświacie w mieście zgoda na powstanie nowej szkoły ma sens? Jak już musi powstać, może dobrze by było, żeby ta szkoła miała klasy integracyjne, albo przyjmowała dzieci mające trudną sytuację domową (rodziny patologiczne objęte pomocą MOPSu i nadzorem kuratora). Dziwi mnie, jak bez żenady kościół sięga po nasze publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdzcie na Tajemnice - z czego utrzymuje sie kosciol katolicki - tam wiele pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce ksiądz jest jako zawód i to dobrze opłacany, z autorytetem władz i większości społeczeństwa. Młodzi chłopcy po służbie ministranckiej widzą beztroskie życie księży, duże i łatwe pieniądze. Idą do seminarium dla kariery i dochodu, autorytetu u społeczeństwa, a nie z powołania, jak to było przed laty. Wiernych traktują jako maszynkę do robienia pieniędzy, a posługa dla potrzebujących jest traktowana jak zło konieczne - można odmówić albo powiedzieć że to zawracanie księżom głowy, a oni nie mają czasu. To są fakty, z którymi się spotkałem osobiście. Kościół poza tym wycisza wszelkie wybryki i zachowania, tylko wiernych na kazaniach straszą grzechem ciężkim i piekłem. Można by rzec, iż Sąd ostateczny dotyczy tylko wiernych, a nie duchowieństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłem na pogrzebie w parafi Abramów ksiądz za pochówek zażyczył sobie 1200 zł. A przecież powinno być co łaska!!! Czy jest w Kurii jakiś cennik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no napisał:
Zgadzam sie w 100% z tymi slowami!!!
zgadzam sięi to w 100%-dubeltowo!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSTATNIE 20 LAT TO KK KATOLICKI OBŁOWIŁ SIĘ NA MAJĄTKU NARODOWYM, NIEKTÓRYCH PRZEPISACH CELNYCH I INNYCH. ALE WSZYSTKO MA SWÓJ KRES I JAK BYŁO DOBRZE TO MOŻE BYC TYLKO GORZEJ. WIELU LUDZI MŁODYCH WYJECHAŁO ZA PRACĄ DO INNYCH KRAJÓW I WIELE ZOBACZYLI. ONI TU WRÓCĄ I WTEDY NASTĄPIĄ INNE CZASY DLA FORTUN KOŚCIELNYCH, JAK WINNYCH KRAJACH EUROPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ostatnio byłem na pogrzebie w parafi Abramów ksiądz za pochówek zażyczył sobie 1200 zł. A przecież powinno być co łaska!!! Czy jest w Kurii jakiś cennik?
Abramow nie ma szczescia do ksiezy. Ten poprzedni grywal namietnie w karty i przegral nawet swoj samochod, potem oglosil zbiorke pieniedzy na cos tam. Natomiast obecny to prawdziwy rekin finansjery, oglasza publicznie kto ile dal, malo tego oglasza kto nie dal i ile musi jeszcze doplacic!!!!!!!!!!!!!!!! Publicznie rzada doplad do kwiatow, utzymywania kosciola, i gdy chodzi po koledzie musza byc DWIE koperty!!!!!! JEDNA DLA KSIEDZA, DRUGA NA POTRZEBY KOSCIOLA!!!!!!!!!!!!!! GRANDA W BIALY DZIEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszy też są czarne i żerują na ludziach. Pasożyty należy tępić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwdkrk napisał:
Księża to w większości banda zboczeńców. Wczoraj przeczytałem że watykan potępił aborcję 9latki zgwałconej przez ojczyma. TO JEST CZYSTE ZBOCZENIE! Życzę im żeby ich zgwałcono najlepiej pod celą.
A skąd tyle doświadczenia? Czyżbyś gwałcił pod celą? A może sam to robiłeś? A na temat zboczenia to na pewno z autopsji? Popatrz się biedaku na siebie! Szkoda, że tacy jeszcze powietrze zabierają! Ale szczekaj dalej! Może jakiś pies się zlituje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TURYSTA napisał:
Abramow nie ma szczescia do ksiezy. Ten poprzedni grywal namietnie w karty i przegral nawet swoj samochod, potem oglosil zbiorke pieniedzy na cos tam. Natomiast obecny to prawdziwy rekin finansjery, oglasza publicznie kto ile dal, malo tego oglasza kto nie dal i ile musi jeszcze doplacic!!!!!!!!!!!!!!!! Publicznie rzada doplad do kwiatow, utzymywania kosciola, i gdy chodzi po koledzie musza byc DWIE koperty!!!!!! JEDNA DLA KSIEDZA, DRUGA NA POTRZEBY KOSCIOLA!!!!!!!!!!!!!! GRANDA W BIALY DZIEN.
to się w głowie nie że nikt z tym porządku nie zrobi. Ja spotkałam w swoim życiu tylko jedno księdza z powołania takiego jakim ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie umiem wyjsc z podziwu dla stopnia zaklamania wsrod "wiernych" KK. Wszak jesli uwazacie sie za pokrzywdzonych, oszukiwanych i wykorzystywanych przez kler oraz cala instytucje koscielna, to zaprzestancie tam chodzic, zaniechajcie slubow koscielnych i pochowkow. Innymi slowy dajcie sobie spokoj oraz zerwijcie wszelki kontakt z watykanskim bankiem. Wszelkiego rodzaju ataki typu: on ma kobiete, on ma dzieci, on ma majatek swiadcza zle o Was samych. Frustracje nad wlasnymi niepowodzeniami w zdobywaniu majatkow czesto lezy u podstaw takiej nagonki. Ja nie chodze do kosciola i w glowie mi nie zaswita dyskutowac o tej instytucji przy uzyciu argumentow rodem spod budki z piwem. Jesli uwazacie, ze kosciol Was wykorzystuje, to zdecydowanie przeciwstawcie sie takiej eksploatacji i np zaglosujcie na partie, ktora w programie ma zerwanie konkordatu i ukrocenie pasozytnictwa w tej swerze zycia spolecznego. I tutaj mamy kolejny problem. Otoz w Polsce nie ma partii z takim programem..... Poczawszy od komunistow z SLD, a zakonczywszy na glupkowatych ruchach profaszystowskich, zadna partia nie propaguje zdecydowanego dzialania na rzecz ukrocenia, lub chociazby wyhamowania wilczego apetytu polskiego i swiatowego kleru. Nie znaczy to wcale, ze nawet w istniejacych juz ruchach spolecznych nie mozecie sami zaszczepic takiej idei. Na pewno kazdy lider partii nie pozostanie biernym widzem, gdy kilkaset osob w jego organizacji zacznie szukac nowych kierunkow dzialania. Innymi slowy wezcie sprawy we wlasne rece i zaprzestancie mialkich (czesto bezzasadnych) atakow przypominajacych walenie glowa o sciane. Mamy w Polsce demokracje i kazdy z nas otrzymal konstytucyjne prawo do wypowiadania sie i dzialania w temacie nurtujacym spoleczenstwo. A wiec do dziela rodacy i przestancie tylko ubolewac nad samymi soba u bezproduktywnie ujadac na forach. Obs! na mnie nie liczcie, bo pomimo ze nie jestem wierzacym i praktykujacym katolikiem, to wsrod osob duchownych mam wielu przyjaciol, z mktorymi utrzymuja bliskie kotnakty towarzyskie. Dotyczy to zreszta calej mojej (najblizszej) rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się spodziewacie jeśli ŻYD rządzi na Lubelszczyźnie? Hiperbiskup Feldman daje takim praktykom najwidoczniej jawne i niejawne przyzwolenie skoro tak się dzieje. Jak któryś z czarnych umoczy w jednej parafii to go rzuca do drugiej. Ten co jest teraz "Dyrektorem Naczelnym" w parafii w Garbowie podobno nieźle się wykosztował żeby w niej być. Podobno... Ale już zupełnie na pewno firma Kościół Sp. z o.o. zrzesza w swych czarnych szeregach wiele czarnych charakterów. Państwo w państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...