Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni o kościele: Księża są chciwi

Utworzony przez chwdkrk, 21 lutego 2010 r. o 11:59
Zastanawia mnie tylko czy wyniki tych badań są potwierdzeniem kolportowanych wcześniej publicznie opinii czy też kolportowane publicznie opinie potwierdziły póżniejsze badania ;p "Grupa trzymajaca sondaże" nie jedno ma oblicze i imie Czemu tak pisze? Bo jakoś ani mnie ani bliższych czy też dalszych członków rodziny nikt, nigdy i o nic nie pytał. Ja wiem, że respondentami jest wybrana losowo anonimowa grupa społeczna... Jakże to inne badania od tych "fokusowych" gdzie pobierasz wynagrodzenie i pozostawiasz swoje dane osobowe. Nie żebym coś komuś imputował ale formuła "sondaży" przeprowadzanych na losowo wybranej grupie anonimowych respondentów to niemal jak jawne głosowanie nad sprawami osobowymi Kończąc dodam, że wraz z rodziną mam całkiem inna opinię niż wiekszość "ankietowanych" w zakreślonym badaniami temacie. Gdyby zaś na ten przykład pytali mnie o wpływ agentury WSI i SB na hierarchie KK to wtedy bym oceniał go jako wysoki. Tak na marginesie to nie wiem czy zwróciłeś kiedyś drogi czytelniku uwagę, że składane są skargi na działalność różnych organów od prokuratury po media skończywszy ale zawsze z wyłączeniem "sondażowni" ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
najlepsze jest to że najwięcej do powiedzenia mają ci co z kościołem mają mało do czynienia a na tace nic nie dają
Może właśnie dlatego, że dostrzegli obłudę i prostactwo kleru, nie dają i mają coraz mniej z kościołem wspólnego?! Nie przyszło Ci to do głowy...bo ja właśnie jestem człowiekiem, który chodził na pielgrzymki, do kościoła początkowo bagatelizując co się w tej organizacji działo..ale w pewnym momencie powiedziałem dość. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To też człowiek zgada się, tylko, że on winien jako ksiądz pokazywać inne wartości, a jak nie daje sobie rady, to nei rozumiem po co idzie na księdza, przecież nie ma przymusu bycia księdzem, niech rezygnują, tylko, ze będa musieli pożniej w normalnym zyciu pracować na kazdy grosz potrzebny do zycia, nie byłoby nic za darmo i do tego jakby pracowali to niejednokrotnie za tzw. "parę groszy" w lubelskim tj. ok. 1500 zł. i to już jest bardzo dużo.
Twoja droga życiowa to Twój wybór,a teraz nie zazdrość innym.Zawiść przemawia przez Ciebie, a ja cieszę się,że innym też niczego nie brakuje.Za swoje czyny każdy odpowie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć ten interes napisał:
A czego się spodziewacie jeśli ŻYD rządzi na Lubelszczyźnie? Hiperbiskup Feldman daje takim praktykom najwidoczniej jawne i niejawne przyzwolenie skoro tak się dzieje. Jak któryś z czarnych umoczy w jednej parafii to go rzuca do drugiej. Ten co jest teraz "Dyrektorem Naczelnym" w parafii w Garbowie podobno nieźle się wykosztował żeby w niej być. Podobno... Ale już zupełnie na pewno firma Kościół Sp. z o.o. zrzesza w swych czarnych szeregach wiele czarnych charakterów. Państwo w państwie.
I co z tego, że Feldman. Jezus i Jego ferajna to też Żydy. Ale to przekracza możliwości percepcji twojego wklęsłego móżdżku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podaj namiary, nie ma to jak z księdzem, przynajmniej nie żałuje pieniędzy, bo dostaje za darmo, bo ten co ciężko pracuje na wynagrodzenie to później gorsza sknera, szkoda mu swojego trudu,.
O widzę, że masz jakieś doświadczenia.Namiary...-wchodź na portal randkowy i szukaj....do celu.Może Ci się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co z tego, że Feldman. Jezus i Jego ferajna to też Żydy. Ale to przekracza możliwości percepcji twojego wklęsłego móżdżku.
Jeśli ty masz wypukły mózg to dlaczego żydzie popełniasz błędy ortograficzne, nie pisze się Żydy tylko Żydzi. Chyba za długo nie odwiedzałeś chasydzkiej szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale piszecie,oj wspaniale.Zmarła moja mama poszedłem do księdza na Kunickiego,bardzo był zajęty flirtowaniem z nabożnymi parafiankami wcale nie starymi co mnie utwierdza w przekonaniu że to nie były zwykłe rozmowy.Ja musiałem szukać jakichś karteczek że mama coś z księdzem miała wspolnego.Znalazłem takie papierki ale więcej do tego klechy nie poszedłem i dziękuję paniom zakonnym przy Katedrze w lublinie,bardzo dziekuję,pochowałem mame z pokropkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO ŁAZIŁEŚ DO CZARNYCH KATABASÓW , A JAKBYŚ NIE POKROPIŁ SWOJEJ MAMY TO CO...ZASZKODZIŁO BY JEJ DUSZY...NIE , ALE KATABASY JESZCZE BAZUJĄ NA NASZEJ NAIWNOŚCI ,TO MY SAMI MOŻEMY I POWINNIŚMY UCZYNIĆ POSŁUGĘ NASZYM NAJBLIŻSZYM ZMARŁYM , BĘDĄ NA PEWNO SZCZĘŚLIWSZE ICH DUSZE W DALSZEJ WĘDRÓWCE PO ZAŚWIATACH , NIŻ GDY KROPIDŁEM BĘDZIE MACHAŁ KLECHA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić dezynsekcję napisał:
Wszy też są czarne i żerują na ludziach. Pasożyty należy tępić!
ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoja droga życiowa to Twój wybór,a teraz nie zazdrość innym.Zawiść przemawia przez Ciebie, a ja cieszę się,że innym też niczego nie brakuje.Za swoje czyny każdy odpowie sam.
zgadza się, moja droga życiowa to mój wybór, gdzie także każdego księdza droga życiowa to też jego wybór, a nie tłumaczenie, że ksiądz to tak samo jak inny człowiek ma prawo grzeszyć. A co do zawiści, to nie rozumiem, ksiądz każe żyć skromnie a sam w przepychu, wystarczy przejść się obok plebani w czasie jak przyjeżdżają księża prowadzić spowiedź przed świętami. Samochody same luksusy a nie stare rupiecie. Także wydaje mi się, że Bóg nie jeździł eleganckimi samochodami. Żle być księdzem, prosty wybór, rezygnacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz: dobry zawód w dobie kryzysu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałam się za wierzącą. Niestety osobiście doświadczyłam, kim są księża. Moje doświadczenia są bolesne. Chodzę jeszcze do kościoła, ale czuję, że to nie ma sensu. Dla większości księży liczą się tylko pieniądze i stanowiska. Szkoda, bo inaczej mnie uczono. Z prawdziwym lękiem patrzę w przyszłość. To prawda, że nie ma partii politycznej, która w swoim programie miałaby zdecydowane zahamowanie wyciągania pieniędzy państwowych przez kler. Chętnie poparłabym taką inicjatywę. Mam dość obłudy i fałszu. Myślę, że trzeba rozliczyć księży-agentów, skończyć z rozdawaniem gruntów i posiadłości, przestać utrzymywać kapelanów. Jeśli to się uda, nie będzie w kraju problemów ze służbą zdrowia, nie zabraknie pieniędzy dla głodujących dzieci i domy dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście księdza podróżującego MPK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pazerność jest zgubna , kler zaslepił się w swojej chciwości do tego stopnia że nie widzi przed soba przepaści zatracenia w którą się pcha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TURYSTA napisał:
Abramow nie ma szczescia do ksiezy. Ten poprzedni grywal namietnie w karty i przegral nawet swoj samochod, potem oglosil zbiorke pieniedzy na cos tam. Natomiast obecny to prawdziwy rekin finansjery, oglasza publicznie kto ile dal, malo tego oglasza kto nie dal i ile musi jeszcze doplacic!!!!!!!!!!!!!!!! Publicznie rzada doplad do kwiatow, utzymywania kosciola, i gdy chodzi po koledzie musza byc DWIE koperty!!!!!! JEDNA DLA KSIEDZA, DRUGA NA POTRZEBY KOSCIOLA!!!!!!!!!!!!!! GRANDA W BIALY DZIEN.
Jak ludzie głupie to dają księdzu haracz bo to nic innego jak haracz, ja mam w swojej parafi też poronionych księży ale chodzę do sąsiedniej gdzie są spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście księdza podróżującego MPK ?
Dobre pytanie. Ja osobiście nigdy takowego nie widziałem, a swego czasu sporo przemieszczałem się komunikacją miejską. Natomiast siostrę zakonną z 2,3 razy i podobnie jakichś zakonników(ci akurat występują przeważnie stadami). Natomiast typowego xiędza nie... Chyba, że po cywilnemu na mieście śmigają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzieliście księdza podróżującego MPK ?
Zakonnicy jeżdżą MPK (np Kapucyni z poczekajki), ale to inna kasta niż księża, bo ślubują ubóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzieliście księdza podróżującego MPK ?
zdziwiłbyś się widziałem nie raz w trajtku wielgusa,stara kurtka i torba na pasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było się uczyć na księdza hehe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-ejny CZAS PRZESZŁY W dobie internetu trudno mówić o jakimkolwiek powołaniu skoro bez problemu na stronach XXX znajduje się np. walące zakonnice i to nawet gadżetami religijnymi, przed którymi wia(g)ra nakazuje klękać i broń BORze usuwać ze ścian! K NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY już za niebieskiej kadencji JP 2 pisał w necie, że wystarczyło wpisać w GOOGLE hasło BORDELLO DELL VATICANO , a cyfrówki watykańskie były boską konkurencją dla raczkującej fotki analogowej rodem z Polski! Chciwość to drugi problem bo nawet w kościele nic za darmo nie ma, a chytrzy wierni nie biorą pod uwagę kosztów oprawy np. mszy, ślubu (prąd, bo kościół ma być cały oświetlony – choć pusty, ma w zimie być ciepło...). A co ma zrobić ksiądz, kościelny, organista jak np. przez kilka miesięcy nie ma ani ślubu, ani pogrzebu ...? I w tym miejscu KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i ASC proponuje w boski sposób nową nomenklaturę pochodząca od słowa HOJNOŚĆ, ale o odwrotnym znaczeniu – jest to HÓJNOŚĆ (właściwa wymiana”o” na „ó” i jest to jeszcze wyjątek). Nawet sam Pan Bóg nic nie jest w stanie zrobić jak Parafianin z hójną ręką trafi na księdza z hójną ręką! Zostańcie z B(L)OGIEM Z wdzięczności za wymrożone dzieci w 1994 r. Więcej info po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) – czytać należy wpisy pod artykułami podpisane przez Związek. Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...