Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wierzę w lepszy świat". Nowego singla Braci można już posłuchać

Utworzony przez walk, 23 lutego 2013 r. o 00:57
Szkoda, że ja już nie wierzę w rockowych Braci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, bo ja również... ta piosenka ostatecznie zdeptała moja wiarę, a był to naprawdę dobry zespół, grał dobrą muzykę, często broniłem go przed innymi, którzy "jechali" po nich ale tym utworem niestety połozyli się, to nawet nie jest dobry pop, jest jakiś "płaski", "prosty", zdecydowanie za mało ambitny jak na taką grupę.......Chcieli wydac piosenkę w porzadku, trzeba zdobywac publicznośc, ale niech to bedzie dobre, nie musi byc mocno rockowe, ale niech będzie przynajmniej dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marne grajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------------"BRACIA" DROGA DO PERFEKCJI ------------------------------------------------- Dziękujemy , Jesteście LUBLINIANIE coraz lepsi !. A Piotr Cugowski to wokal jeden z najlepszych w Polsce . Widać Wasze pomosty z sympatykami THE BEATLES... DZIĘKUJEMY !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle się sprzedać..... byle jak, ale żeby się sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj już nie rozpaczajcie Wy tam poniżej. Fajna piosenka. Poza tym nie wiecie, jaka będzie cała płyta, więc nie bądźcie już tak od razu na nie. Poza tym to chyba fajnie, że w końcu grają ich piosenki w radiu i oby grali, bo naprawdę fajny zespół, fajne kawałki, no i głos Piotra - najfajniejszy. Życzę moim ukochanym Braciom sukcesów i mniej marudnych fanów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn. powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka odpowiedz? Proszę bardzo: masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...