Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wigilia w Radomiu: Stoły opustoszały w kilkanaście sekund (wideo)

Utworzony przez mosquito, 19 grudnia 2012 r. o 15:54
katolickie chamy nie połączyły się we wspólnocie Kościoła ? bydło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykrość organizatorów musiał być przeogromna. W przyszłym roku mieliby wała gdyby to ode mnie zależało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się ludziom nie dziwię. Jaki kraj, jaki dobrobyt, jaki rząd... taka Wigilia na deptaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w radomiu rzdzi pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwicie się ? Tak wygląda Polska. Na co dzień nie zauważamy tej nędzy,ale tak jest. Dla wielu nawet 1.50 to grosz,który dwa razy oglądają zanim wydadzą. To nasza "Zielona wyspa" Tuska.Nie należy się śmiać,bo wielu ludziom nie do śmiechu.Ile dzieci chodzi do szkoły w Polsce niedożywionych,bo rodzice nie mają pracy. Tym ludziom należy współczuć,nie szydzić. Ci szydzący nie znają głodu ,ale...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki dobrobyt funduje nam PO Tuska ten film trzeba puscic w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Dziwicie się ? Tak wygląda Polska. Na co dzień nie zauważamy tej nędzy,ale tak jest. Dla wielu nawet 1.50 to grosz,który dwa razy oglądają zanim wydadzą. To nasza "Zielona wyspa" Tuska.Nie należy się śmiać,bo wielu ludziom nie do śmiechu.Ile dzieci chodzi do szkoły w Polsce niedożywionych,bo rodzice nie mają pracy. Tym ludziom należy współczuć,nie szydzić. Ci szydzący nie znają głodu ,ale...............
nędzy? gdyby to byli nędzarze to chleb by chociaz wzieli a to sa nędzarze umyslowi, podobnie jak Ty jesli tego nie zauwazyles i ich bronisz (sam jestem z radomia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mieszałbym PO czy PIS tylko zacytowałbym urywek z Biblii " nie rzuca się pereł między ...." . Poprostu brakuje nam wszystkim kindersztuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Dziwicie się ? Tak wygląda Polska. Na co dzień nie zauważamy tej nędzy,ale tak jest. Dla wielu nawet 1.50 to grosz,który dwa razy oglądają zanim wydadzą. To nasza "Zielona wyspa" Tuska.Nie należy się śmiać,bo wielu ludziom nie do śmiechu.Ile dzieci chodzi do szkoły w Polsce niedożywionych,bo rodzice nie mają pracy. Tym ludziom należy współczuć,nie szydzić. Ci szydzący nie znają głodu ,ale...............
Jaka nędza? Przyjrzyj się uważnie tym ludziom. Schludne, czyste ubrania, biżuteria, u kobiet niekiedy makijaż. Tak nie wyglądają nędzarze. To pozostałości po PRLu. Tych starych bab po prostu nie ma już kto nauczyć kultury i oduczyć zachowywania się, jak bydle na pastwisku (chociaż uważam, iż ci ludzie sami z siebie powinni już wiedzieć, jak wypada się zachowywać). Wstyd. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radom to najbardziej złodziejskie miasto Polski,okradziono mnie tam ze wszystkiego,dobrze,że bilet na powrót mi pozostał.Cały bagaż złodzieje mi wyrwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121219/POWIAT0206/121218665
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w biedzie można się zachować godnie. To takie niemodne, nic nieznaczące dziś słowo. Znam kilka naprawdę biednych osób, ale żadna z nich nie pozwoliłaby sobie na takie "świętowanie" jak na filmie. Smutne to, brakuje nam nie tylko pieniędzy, ale też kultury, kindersztuby, taktu i zwykłego szacunku dla drugiego człowieka, który być może ma jeszcze mniej niż my. Tak mi się przy okazji nasuwa jeszcze jedna obserwacja...jak trudno niektórym zrozumieć, że dla kogoś te 5 czy 10 zł to naprawdę bardzo dużo. Jak trudno zdobyć się na empatię i najmniejszą pomoc. A tak bardzo warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy rozumiecie co znaczy słowo "kindersztuba" ? To cyt. "...wyniesione z domu (z dzieciństwa) staranne wychowanie...". Czy sytuacja z filmiku może odnieść się do tego pojęcia w stosunku do osób starszych, które już "wychowały" swoje dzieci / Jest to po prostu bydło, które rozumie tylko mowę bata i taki tutaj powinien być zastosowany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napoje zniknęły, chleb został. To taka uwaga do tych piszących o biedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Czy wy rozumiecie co znaczy słowo "kindersztuba" ? To cyt. "...wyniesione z domu (z dzieciństwa) staranne wychowanie...". Czy sytuacja z filmiku może odnieść się do tego pojęcia w stosunku do osób starszych, które już "wychowały" swoje dzieci / Jest to po prostu bydło, które rozumie tylko mowę bata i taki tutaj powinien być zastosowany !
a dziecko w różowej czapce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz biegiem do kościółka ,do spowiedzi.Tylko uważać żeby nie pogubić butelek z napojami.Ot katolicyzm w wydaniu radomskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Dziwicie się ? Tak wygląda Polska. Na co dzień nie zauważamy tej nędzy,ale tak jest. Dla wielu nawet 1.50 to grosz,który dwa razy oglądają zanim wydadzą. To nasza "Zielona wyspa" Tuska.Nie należy się śmiać,bo wielu ludziom nie do śmiechu.Ile dzieci chodzi do szkoły w Polsce niedożywionych,bo rodzice nie mają pracy. Tym ludziom należy współczuć,nie szydzić. Ci szydzący nie znają głodu ,ale...............
szczególnie głodna była ta elegancka młoda, która - "ze znawstwem" co lepsze dla głodnych - pierwsza porwala ze stołu butelkę coli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
nędzy? gdyby to byli nędzarze to chleb by chociaz wzieli a to sa nędzarze umyslowi, podobnie jak Ty jesli tego nie zauwazyles i ich bronisz (sam jestem z radomia)
brawo kuba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/WigiliaPoRadomsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...