Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła przerwała wał w Winiarach k. Sandomierza. Fala na Wiśle dotarła na Lubelszczynę

Utworzony przez ma, 7 czerwca 2010 r. o 08:16
Wiem ze to glupie pytanie ale wie ktos jak wysoka moze byc woda na wolce ?... 1-2 metry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiem ze to glupie pytanie ale wie ktos jak wysoka moze byc woda na wolce ?... 1-2 metry
chyba az tak wysoka to nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzięki już czaję a co najpierw zaleje Wólkę, Dobre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej wólke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleje chłodnie Ceska Śmicha;/;/;/ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wał tąpnął w 2 miejscach, nie został przerwany. Być może go jeszcze uratują. Narazie zalewane są łąki tylko. 3majcie kciuki za strażaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaleje chłodnie Ceska Śmicha;/;/;/ ?
Cieszyłbys sie idioto???czego ziemia nosi takich popaprańców, którzy ciesza sie z krzywdy ludzkiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cieszyłbys sie idioto???czego ziemia nosi takich popaprańców, którzy ciesza sie z krzywdy ludzkiej?
POpier***IŁO CIE???!!!!! Jak mogłabym by się z tego cieszć?! To jest miejsce pracy dla wielu ludzi, po za tym tam gromadzą dary dla powodzian zeby się nie zepsuły! Juz nie wspomne że to czyjś dorobek życia! A wnuka Ceska znam osobiście i trzymam kciuki żeby udało im sie załatać tą wyrwe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Wał tąpnął w 2 miejscach, nie został przerwany. Być może go jeszcze uratują. Narazie zalewane są łąki tylko. 3majcie kciuki za strażaków.
trzymamy mocno kciuki i modlimy się aby was nie dotknęła ta klęska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze jakims cudem zatrzyma sie na polach?w lesie?jak myslicie istnieje taka szansa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w to wierze, Wólka Polanowska leży wyżej niż Wilków i mam nadzieję, że las powstrzyma tą wodę a bez rozpędu nie powinna pójść za daleko... Współczuje ludziom, którzy znowu przeżywają tą traumę.... jak ktoś będzie wiedział coś więcej niech da znać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja w to wierze, Wólka Polanowska leży wyżej niż Wilków i mam nadzieję, że las powstrzyma tą wodę a bez rozpędu nie powinna pójść za daleko... Współczuje ludziom, którzy znowu przeżywają tą traumę.... jak ktoś będzie wiedział coś więcej niech da znać...
własnie, tym bardziej, trzeba sie pocieszać tym, ze to nie jest juz ten straszny nurt wisły, tylko to rozlewisko, to chyba nie ma takiej predkosci, a tak fala dochodzi do Puław,podobno bardzo powoli idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka jest sytuacja na Żmijowiskach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem jakieś 5 godzin temu w Żmijowiskach, były zalane jak w maju, na polach z prawej strony (jadąc od Rogowa) jedno wielkie jezioro, droga na Szczekarków przejezdna przez jakieś 200m jeszcze była ale dość szybko woda przybierała; domy tam są trochę wyżej więc może nie zaleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak sytuacja w okolicach Wólki Polanowskiej? gdzie jest teraz woda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
a co w Parchatce
A w Parchatce dużo straży, bardzo ciężko pracują i jak na razie z pozytywnym skutkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie? Puści wał w Parchatce? Jakiś strażak mi dzisiaj mówił, że na 80% puści. Ale skoro walczą z pozytywnym skutkiem....? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy mnIEJ WIECEJ WODA MOZE BYC NA POLANOWCE ZA MLYNEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwało wał w Janowcu. Syreny słychać aż w Kazimierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to prawda, to katastrofa dla Lubelszczyzny... Może to ktoś potwierdzić?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...