Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a na ich mecze chodzi tyle ludzi co w lidze na wsiach. Pytanie po co ten stadion i dla kogo jak nie ma zapotrzebowania na piłkę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak czytam takich tępych Janów jak ten z 13:43 to mi się słabo robi skąd jesteś z Lublina czy Radomia jak popatrzysz na proporcje tyle samo przychodzi w tych miastach więc przestań wypisywać głupoty. Jest w Puławach zapotrzebowanie na piłkę tylko do tej pory nie było zespołu na który warto by było popatrzeć.
0
Jak czytam takich tępych Janów jak ten z 13:43 to mi się słabo robi skąd jesteś z Lublina czy Radomia jak popatrzysz na proporcje tyle samo przychodzi w tych miastach więc przestań wypisywać głupoty. Jest w Puławach zapotrzebowanie na piłkę tylko do tej pory nie było zespołu na który warto by było popatrzeć.
Jak patrzysz na proporcje to Nieciecza was przebija parokrotnie.
0
A ciebie przebija istota o IQ bydlecia!
0
Najwięcej chodzi w Szarowoli na Motor Szarowola !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: