Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
7 stycznia i dopiero drugi? A mialo byc codziennie jedren....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś o jakie drzewo chodziło? Słyszałem , że w jesion uderzył, ktoś inny mówił , że w topole . Ja już sam nie wiem jaka jest prawda. Zaraz się okaże , że w sosnę. Chyba będę musiał jutro sam pojechać na miejsce wypadku i zobaczyć o jakie drzewo się rozchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna tragedia na drodze i znowu niezniszczalne volvo . diamentowa 130 km/h i 110 przy uderzeniu . tutaj 150 i 130 przy uderzeniu. tolerancja 10 %. Można zadawać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ufo :z tego co widac na fot. to była Olcha czy jak kto woli Olsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne te wasze komentarze wobec śmierci człowieka i żałoby jego bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni mężczyzna, który jechał samochodem marki volvo na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Ze łba nie było co zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...