Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kur... Ale jesteście żałosni. Już nie macie tematów ??? Jeszcze zróbcie artykuł ile razy chodził do ubikacji i co tam robił czy kope czy siku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiem teraz gdzie nie powinno się jeśc  , bo grozi to odruchami wymiotnymi.
0
Zapraszam Dziennik Wschodni do mnie, mam dobry obiad. Z tymi obrazkami to przegięcie.
0
żenujący temat  celebracją na siłę 
0
Po co nam takie pierdoły!
0
Niech je szczaw i mirabelki, kolega Stefan przygotuje
0
Był w Lublinie a jadł w Zajeździe Marta? To pod Kraśnikiem.
0
a mnie jako pracownikowi budżetówki zamroził już 8 rok płace, płaci jałmużnę w postaci najniższej krajowej i jem chleb i smalec, 
0
Kur... Ale jesteście żałosni. Już nie macie tematów ??? Jeszcze zróbcie artykuł ile razy chodził do ubikacji i co tam robił czy kope czy siku
Albo jaki kolor kupy miał BRONEK i o jakiej konsystencji,zawsze Qurwa będzie czerwona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja bym mu przygotowł wspaniałe dania , że przez tydzień z bardachy by nie wychodził. Srał by dalej niż widział. :)
0
a mnie jako pracownikowi budżetówki zamroził już 8 rok płace, płaci jałmużnę w postaci najniższej krajowej i jem chleb i smalec, 
to zmień robotę i nie męcz........
0
asdeq | Dostaniesz 1 maja. przed wyborami. A później znowu w październiku i za 5 lat następne. a Komor na Mazury macać kury. To drań WSI sowiecki śpioch. A jakie miał s.ranie po tym darmowym żarciu.
0
On jest tak PO -rąbany że chyba mu wiagry dodajecie do żarcia i plecie głupoty.
0
Myślę,że dania podane prezydentowi zostały wcześniej sprawdzone,przez odpowiednie służby, czy nadają się do spożycia.
0
Pracuje fizycznie za najniższą krajową a to nie to samo co grzebanie w papierach!!
0
A dupa sk...synowi nie pękła od takiej ilości jedzenia ? Było mu dać szczaw i mirabelki.
0
Żałosna reklama zajazdu Marta. Teraz każdy będzie chciał tam zjeść i urządzić wesele bo przecież... prezydent tam jadł! jakie to polskie...;/
0
mam nadzieję ,że arszenik  mu podali,za 67 lat i totalne lenistwo ,przy monstrualnym bizancjum ,to i tak łagodna kara
0
Pytanie do wlasciciela tego zajazdu, czy nasz pozal sie boze prezydent wchodzil na jakies krzesla a moze chociaz na taboret? I ciekawe za co oni placa temu dietetykowi, no chyba ze najpierw masa, potem rzezba, niech Kwachu mu da namiary na swojego, co go na kampanie odchudzal.
0
Pytanie do wlasciciela tego zajazdu, czy nasz pozal sie boze prezydent wchodzil na jakies krzesla a moze chociaz na taboret? I ciekawe za co oni placa temu dietetykowi, no chyba ze najpierw masa, potem rzezba, niech Kwachu mu da namiary na swojego, co go na kampanie odchudzal.
Krzesła nawet nie, ale wiecznie upier dolony jajami i rosołem.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: