Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Właściciel kamienicy odpowie za dręczenie lokatorów

Utworzony przez Beret, 2 września 2009 r. o 10:45
To ci, którym skończyła się umowa najmu i nie chcieli się wyprowadzić? Proponuję, by stowarzyszenie "Agape" zmieniło nazwę na bardziej adekwatną, np. "Na gapę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję objąć opieką jeszcze lokatorów na ul Niecałej , Lubartowskiej, Narutowicza - możnaby im pomóc w niszczeniu mienia gminy albo włąścicieli prywatnych bo to wymaga dużego wysiłku, no i pozwać wszystkich którzy żądają płacenia za mieszkania. Przecież to skandal żeby człowiek nie mógł za darmo mieszkać!!! Zwłaszcza właściciele mieszkań powinni to zrozumieć i udostępnić bezpłatnie swoje mieszkania przez dokwaterowanie. Dzięki takiem u humanitaryzmowi sąsiedzi którym sponsorujemy wszystko i którymi możemy się z innymi włascicielami cieszyć w przezabawny sposób przesikali strop i wycięli więźbę dachową na opał żeby ciepełko też gratis było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pani Iwona Przewor weźmie lokatorów do siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGAPE zdublowało działania Kancelari Sprawiedliwości Społecznej , ale to tylko tak na marginesie ważen ze cos sieprawie dzieje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Komuna podnosiła głowę i atakowała właścicieli domów, za to, że nie chcą trzymać lokatorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to całe Agape (czymkolwiek to jest), wie co to takiego własność prywatna....? Weźcie ich do siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, to już szczyt wszystkiego. Czuję, ze obrałam złą taktykę - zamiast płacić kredyt mogłam iść z płaczem do prasy...Moje ciężko zarobione pieniądze nie wspierałyby banku, pojechałabym w tym roku na wakacje - a może też by mi jakieś instytucje wywalczyły lokal socjalny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prztrwalniki komuny wciąż żyją i jak widać na załączonym obrazku bardzo się z tego cieszą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIENAWISC LUDZKA NIEZNA GRANIC!!!!!!!! A JA WLASNIE POMOGLABYM TYM BIEDNYM LUDZIOM ,A PO MORDZIE WYSTRZELALABYM TEGO GNOJA NIBY WLASCICIELA.TRZYMAM KCIUKI ZA WAS !!!!!BEDZIE DOBRZE JESTEM Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Lubartowskiej się odczepcie.Nigdzie taniej panienek nie znajdę,a w lesie w Konopnicy to nie badane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma problem z lokatorami socjalnymi - można załatwić sprawę w bardziej cywilizowany sposób korzystając z pomocy prawnej. Kontakt prawniklublin@o2.pl lub bezpłatne konsultacje u adwokata. blizsze info na mail.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamienicznicy! gdyby nie lokatorzy którzy przez klikadziesiąt lat ogrzewali, remontowali i ładowali własne ciężka praca zrobione pieniądze,. to te wasze kamienice dawno już by sie rozleciały. Miasto remontowało a wy nieroby chcecie się dorbić krzywd ludzką. Żczyczę wam tego samego żebywas i wasze dzieci spotkał podobny los. Zasrani spadkobiercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...