Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodzimierz Smolarek nie żyje

Utworzony przez SPOCZYWAJ W SPOKOJU, 7 marca 2012 r. o 11:53
Panie Włodku ... Spoczywaj w Spokoju... Świeć Panie nad Jego duszą... Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. PS.Mój Tata był jego absolutnym fanem/kibicem. Obaj odeszli w wieku 54 lat. Panie Euzebiuszu najszczersze wyrazy współczucia. robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie byłem fanem piłki ale pamietam jak graliśmy w noge na boisku jako dzieciaki zawsze si krzyczało..... Prosze Państwa ...Prosze Państwa ........ Buncol Buncol i Smolarek i .......gooool Szkoda że ten Pan już nie zagra "w noge" ...... Jestem z rocznia '76 a rok 82 będę wspominał jako gorące lato i gre p.Smolarka . Wielkie dzieki p.Włodku za wspomnienia z dzieciństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam gościa .Jak byłem mały grało się w piłkę karzdy chciał mieć numer 11 bo Smolarek grał z tym numerem ,szybki koleś był z niego , lubiłem go,słyszało się pod blokiem Smolarek ,Boniek ,Buncol Lato Zmuda , to była ekipa można się było w świecie pochwalić ,nie będzie już takich.Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...