Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włoska prasa: Tusk wybrany by "powstrzymać Putina"

Utworzony przez ha, 31 sierpnia 2014 o 20:52
Gdzieś kiedyś czytałem, że puści nasz okręt na dno w imię interesów niemiec i francji, a za to dostanie ciepłą posadkę w strukturach eurokołchozu. I jak widać, to prawda. A miejsce jego przed Trybunałem Stanu. Za .. (i tu można wymieniać).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzieś kiedyś czytałem, że puści nasz okręt na dno w imię interesów niemiec i francji, a za to dostanie ciepłą posadkę w strukturach eurokołchozu. I jak widać, to prawda. A miejsce jego przed Trybunałem Stanu. Za .. (i tu można wymieniać).
Najpierw dla tego chója Bruksela a potem Norymberga !!!  za Smoleńsk i za całokształt.
0
Najpierw dla tego chója Bruksela a potem Norymberga !!!  za Smoleńsk i za całokształt.
ch*** pisze się przez "u". Od razu widać, z kim mamy do czynienia.. I nie pisz już tu nic, bo wprowadzasz zamęt obniżasz poziom pisowni polskiej. No ale jeśli już nie wytrzymujesz i męczysz się bardzo w swoim domu, no to popisz sobie jeszcze trochę, byle nie za dużo..
0
wysyłamy do brukseli POLIGLOTĘ!!I jest to bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich: 1. szkodnika, największego jakiego mieliśmy od 1945 roku, nie ma w polsce, naszkodził i dał dyla, oby na zawsze. 2. te stare, głupie baby, szczególnie z warszawy, na kogo one teraz będą głosowały, skoro, z polskiej sceny politycznej    znikł ich "goguś"?? 3. następca, ktokolwiek nim będzie, natychmiast rozwiąże tę tzw."radę gospodarczą przy premierze" , czyli zgraję    darmozjadów łasych na pieniądze, o gospodarce mających takie pojęcie, jak ja o fizyce kwantowej! 4. obrady w brukseli, będzie prowadził po angielsku, ten poliglota z bożej łaski! 5. w sprawach €uro jest niekwestionowanym autorytetem, wszak to on wprowadził €uro do obiegu w Polsce w roku    2011-tym ,o czym niektórzy zapomnieli.  
0
Dla Tuska to niezły biznes z nową pensją o jakiej wielu może pomarzyć. W kontekście prestiżu dla Polski - in PLUS.... ale jako obywatel mam żal bo to co zrobił on i jego rząd z pieniędzmi emerytów to hańba. Poczujemy to z pierwszą emerytutrą i wtedy większość zacznie kląć. Oni mają TAAAKĄ emeryturę, a my gównianą. O to mam żal.
0
ch*** pisze się przez "u". Od razu widać, z kim mamy do czynienia.. I nie pisz już tu nic, bo wprowadzasz zamęt obniżasz poziom pisowni polskiej. No ale jeśli już nie wytrzymujesz i męczysz się bardzo w swoim domu, no to popisz sobie jeszcze trochę, byle nie za dużo..
To jest Barani łbie właśnie taki chój przez takie  "ch " zero inteligencji u ciebie.
0
Jest w końcu nadzieja że wyrwie Tupolewa od kacapów i w końcu dowiemy się prawdy,ale czy ma jaja ? czy go stać na to by się Iwanowi postawić ?
0
Cała zachodnia europa współpracuje z Rosją I nie zależy im wcale na Ukrainie.Wybrali Tuska po to aby Putin dostrzegał tylko Polaków ,a nie inne kraje.Sprowadzi to na nas nieszczęście.Tusk w sprawie ROSJI TO MOŻE SOBIE PORUSZAĆ  palcem w bucie,albo pogadac do lustra w łazience.Ukraina na zawsze pozostanie w strefie wpływów rosyjskich,a Polska w niemieckich,bo nasza gospodarka już jest przez nich wykupiona.Do zimy Ukraina wschodnia i południowa będzie w rękach rosyjskich,a dla nas to jedyne sensowne rozwiązzanie,tylko niepotrzebnie nasi politycy się w to mieszają,skoro nic nie znaczą.Tusk będzie tam jedynie figurantem! A za obszczekiwanie Rosji najbardziej zapłacimy my jako Naród POlski.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: