Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda będzie droższa

Utworzony przez Janek z działek, 19 stycznia 2008 r. o 21:45 Powrót do artykułu
(...)MPWiK przyjmuje zasadę, że do kanalizacji wprowadzamy dokładnie tyle samo ścieków, ile pobraliśmy wody z kranu(...) I tu muszę stanąć w obronie MPWiK , to co wkleiłem na początku tego posta nie zgadza się z tym co pisze Redakcja wprowadzając ludzi w błąd. Bezproblemowo założono mi drugi wodomierz który nalicza tylko wodę do podlewania działki na mojej posesji i jak dotąd nie zdarzyła się sytuacja bym z wodę naliczoną na tym wodomierzu musiał zapłacić za ścieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mam płacić 100 % ścieków jeżeli ludzki organizm nie oddaje !00% tego co pobiera gdyż część wypaca, podlewam kwiatki z czego ta woda nie idzie do ścieków, to co gotuję też część odparowuje, a na ogrudek używam deszczówki z czym MPGK nie ma nic wspólnego. Uwarzam że nie powinnam płacić 100% lecz max 80%, To jest nie możliwe aby wszystko szło do ścieków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...