Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda oddała do budżetu 70 milionów złotych? "Skandal"

Utworzony przez Gość, 27 lipca 2013 r. o 17:40
Po co budować miasteczko rowerowe w Łęcznej, po co remontować domy pomocy społecznej, wogóle to po co cokolwiek robić w tym województwie jak to jest POLSKA "D". Urodziłem się i mieszkałem to do 1999 r. Teraz mieszkam w Bydgoszczy. Szkoda mi lubelszczyzny, to moje korzenie, ale przy takich "gospodarzach" regionu to żal na to patrzeć. Nie wrócę tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkad odszedl rzecznik prasowy nagle pojawila sie seria artykulow szkalujacych Pania Wojewode. Ciekawe co? Pani Jolanto, jak najszybciej prosze oglosic konkurs na rzecznika inaczej macki KS beda Pania raz po raz parzyc. Pozdrawiam.lordang but
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkad odszedl rzecznik prasowy nagle pojawila sie seria artykulow szkalujacych Pania Wojewode. Ciekawe co? Pani Jolanto, jak najszybciej prosze oglosic konkurs na rzecznika inaczej macki KS beda Pania raz po raz parzyc. Pozdrawiam.lordang but
Rzecznik Prasowy nie odszedł a uciekł, a ponadto uciekła Pierwsza Doradczyni Pani Wojewody. Mieli dość współpracy z JSzK profesor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dyletantem, nie wyrzuciła tylko sami odeszli i to ludzie których ściągneła do UW, mieli dość takiej PANI
Szanowny panie picie kawy nie świadczy o tym jak ten urząd pracuje, a pracuje bardzo źle mogą to potwierdzić osoby i instytucje, które są skazane na współpracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z urzędu zostala wyslana na emerytuty geriatria  ale nie w całości . Jeszcze 70 latkowie pracują i zarządzają . I to jest plus Reszta działań które znam pani woj to minus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie picie kawy nie świadczy o tym jak ten urząd pracuje, a pracuje bardzo źle mogą to potwierdzić osoby i instytucje, które są skazane na współpracę.
Szanowny panie,ale picie tej kawy przez 45 min i więcej,to to jest już urzędowe zboczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie picie kawy nie świadczy o tym jak ten urząd pracuje, a pracuje bardzo źle mogą to potwierdzić osoby i instytucje, które są skazane na współpracę.
Nie potwierdzam. Wydano mi decyzję administracyjną w ciągu trzech dni. Pan starszy inspektor wojewódzki (nazwiska nie podaję, a szkoda, lecz mógłabym zaszkodzić temu Panu) to fachura, kompetentny urzędnik i życzyła bym sobie i innym takiego załatwiania spraw w urzędach. Nie powim tego o Urzędzie Marszałkowskim i Urzędzie Miasta w Lublinie - zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo nam się udała wojewoda,nie dba o swój dom,ważne by góra była zafdowolona,ona może mieszkać / w przenośni/ w chlewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo nam się udała wojewoda,nie dba o swój dom,ważne by góra była zafdowolona,ona może mieszkać / w przenośni/ w chlewie
Wcale bym sie nie zdziwila jesli w uznaniu, za dokonania (zaoszczedzone 70 mln zl na pensjonariuszach DPSow) dostanie nagrode. Pieniezna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytna kobieta, zarobiła w ciągu roku ponad 400 baniek. Ja tyle zarbię w ciągu 10-12 lat.
No i trzeba wyłożyć ścieżkę aby w tym roku JWR też pamiętał i dał zarobić,nasze województwo jest na pierwszym miejscu od końća w/g UE w dochodach ,po co nam kasa,pani widzi czubek własnego nosa ,co tam plebs i reszta.A"propos sorbony przy Mełgiewskiej , jest zdaje się "tacowa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jak by zlikwidowali jedno z urzędów lub połaczyli? Po co man jest potrzebny URZĄD WOJEWÓDZKI  I MARSZŁKOWSKI  tu jest duzo kasy do zaoszczędzenia PANIE  PREMIERZE i MINISTRZE ROSTOWSKI. LUBELSZCZYZNA I TAK BIEDNY REGION A ONA ODDAJE KASĘ DO BUDŻETU  JAK BY BYŁA Z LUBLINA T O BY NIE ODDAŁA . ZASTAŁA PRZTWIEZIONA Z RADOMIA JAK KIEDYŚ  SEKRETARZE PARTII , NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO TYLKO NAZWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandalem to jest jak r4ządzi psl w samorządach.patrz wnioski rio z działalności um Piaski [psl]-MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandalem to jest jak r4ządzi psl w samorządach.patrz wnioski rio z działalności um Piaski [psl]-MASAKRA
czytałem i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...