Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewódzki i Figurski znieważyli Ukrainki? Jest śledztwo

Utworzony przez aleksander, 26 lipca 2012 r. o 18:01
Za każdym razem jak widzę tego śmiesznego człowieczka w okularach, to się zastanawiam, czy jest panantem, czy panalnta udaje. Ale najlepsze jest to, że w narodzie mamy kilka milionów panantów, których bawią głupoty wygadywane przez trego śmiesznego człowiczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi Cię szkoda, nie wiem co brałeś ale działa bo nie dość, że głupoty piszesz to jeszcze po polskiemu. Przegieli fakt ale tylko oni nie bali sie głośno mówic. A tak masz Obama o obozach CISZA, BBC o Polsce przed Euro CISZA, Austria o narodzie przesiąkniętym alkoholem CISZA, teraz znowu w Anglii o Polakach imbecylach bełkoczących CISZA. Walą nas w rogi jak chcą. Nikt nie doprowadzi do tego żeby ktokolwiek powiedział przepraszam przez właśnie takich jak TY. Polski naród jak zawsze biedny cicho ma siedzieć i słuchać i nie wychylać się przypadkiem. Kiedy ktoś z tym coś zrobi, kiedy ktoś się postawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni kur....mają za mało pracy???nudzi im sie???to zapraszam te bandę złodzieji na fermę pomogą przy żniwach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni Polacy im kibicują. Spraw Panie Boże aby zostali uniewinnieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnać to pedalstwo do uczciwej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla panów, że mieli odwagę publicznie mówić o różnych parodiach i deb***izmach, które dzieją się w naszym kraju i na świecie! Kto tego nie rozumie, najwyrażniej woli tego nie zauważać i żyć w nieświadomości. Mimo wszystko uważam, że lekko przegięli pałkę... A szkoda, bo Poranny W-F potrafił nieźle poprawić humor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ludzi nie rozumiących finezji dowcipu i pozbawionych poczucia humoru . Nie rozumiem czym Wojewódzki obraził ,, ukrainki,, Czy tym ,że zwolnił Ukrainkę z pracy , czy tym ,że o tym publicznie powiedział ? Czy tym , że użyłl słowa ,,ukrainka,,.Czy od tej pory nie można będzie tego słowa używać ? Może Kuba powinień powiedzieć : ,,wyrzuciłem kobietę przybyłą z kraju rządzonego przez Janukowicza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazic kogoś, palnać jakąś głupotę... to jednyne rzeczy jakie się udają Wojewódzkiemu.... Mam nadzieję, ze zamkna ich chociaż na 2 lata to wtedy może zamknie wreszcie tą niewypażoną japę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bx napisał:
Obrazic kogoś, palnać jakąś głupotę... to jednyne rzeczy jakie się udają Wojewódzkiemu.... Mam nadzieję, ze zamkna ich chociaż na 2 lata to wtedy może zamknie wreszcie tą niewypażoną japę.
Aż tyke KINOL nie dostanie,stoi za nim mocny protektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...