Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna domowa w Polsce się nie skończyła. Palikot: G... wybiło!

Utworzony przez Gość, 14 lipca 2010 r. o 15:14
gość~ napisał:
Skoro twierdzisz ,że Ruscy sa przyjaciółmi YARA, to dlaczego głosowali na Komorowskiego ? To dlaczego tyle ludzi zginęło pod Smoleńskiem ? To dlaczego Putin zaprosił Tuska ( po katastrofie serdecznie go przytulał ) , a brata YARA olał, chociaż to właśnie on powinien był stać na czele delegacji , jako Głowa Państwa? itd. Brudziński mówi o ruskiej trumnie i wie , co mówi. Kaczyńskiego przywieziono do kraju w czarnej trumnie, a pochowano w jasnej . Mam zdjęcia , więc wiem co piszę. Nie słuchaj tylko mediów, ale staraj się byc obserwatorem i używaj szarych komórek. Teraz wszyscy z Po będą starali się wybielać bo doskonale wiedzą ,że nieżle nabroili. I kto tu jest przytłamszony?
Nie interesuje mnie ani pis ani po ,po prostu jestem myślący i taki pozostanę.Nie wierzyłem w przeistoczenie się pana Yara i jestem górą.Polizał rany z Alikiem i po tygodniu do boju.a nie daj Panie co by było gdyby wygrał,o wtedy biada ,wraz z całą armią 600 kancelistów dopiero by harcowali.Byłem jestem i będę trzeżwo i prosto patrzącym,także myślącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślący napisał:
Nie interesuje mnie ani pis ani po ,po prostu jestem myślący i taki pozostanę.Nie wierzyłem w przeistoczenie się pana Yara i jestem górą.Polizał rany z Alikiem i po tygodniu do boju.a nie daj Panie co by było gdyby wygrał,o wtedy biada ,wraz z całą armią 600 kancelistów dopiero by harcowali.Byłem jestem i będę trzeżwo i prosto patrzącym,także myślącym.
Cyt:a nie daj Panie co by było gdyby wygrał,o wtedy biada ,wraz z całą armią 600 kancelistów dopiero by harcowali.". Jeszcze nie wiesz , co Ci pan dał, ale Ci już nie od dzisiaj harcują i czas pokaże co z tego wyniknie. Dziwisz się Kaczyńskiemu , ze tak właśnie reaguje, że mu w końcu puszczają nerwy ? A jak każdy z nas zachowałby sie na jego miejscu ? Gdybyś matkę miał w ciężkim stanie,Twój brat zginąłby wraz z żoną , w katastrofie, która do tej pory nie jest wyjaśniona, a jakaś gnida posądzałaby go w mediach ,że ma krew na rękach, gdyby Cię wyśmiewano na każdym kroku , szykanowano, dokuczano w nieludzki sposób, łapano za słówka itd itd, ile byłbyś w stanie znieść. Zobacz ile hien czyha dookoła Kaczyńskiego , aby go stłamsić, zdeptać i siać wokół niego nienawiść. Jest w tym przecież jakiś cel. Miał zginąć , nie zginął ( został w kraju z chora matką )- to trzeba go wykańczać psychicznie. Zrobić wszystko , aby droga była wolna.. Myśl troszkę człowieku i nie słuchaj , co Ci wpajają do głowy. Sam wyciągaj wnioski.Myślę ,ze Kaczyński jest mniej niebezpieczny od tych , którzy mają władzę w rękach. Macki ich sięgają dalej niż można przypuszczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
OTWÓRZCIE OCZY LUDZIE: KACZYŃSKI CHCIAŁ ROZPOCZĄĆ KAMPANIE WYBORCZĄ OD SMOLEŃSKA ZAPROSIŁ NA WYCIECZKĘ ZA PIENIĄDZE PODATNIKA ZNANE OSOBY I TYM SAMYM ZAFUNDOWAŁ IM ŚMIERĆ, ZNAŁ PRAWO WIĘC WIEDZIAŁ KOGO MOŻE ZABRAĆ NA POKŁAD JEDNAK DAŁ DO ZROZUMIENIA WSZYSTKIM ŻE PRAWO JEST DLA BIEDOTY I POSPÓLSTWA NIE DLA NIEGO JAŚNIEWIELMOŻNEGO!!!! PRZEZ 2 LATA RZĄDÓW PISU NIKT NIE MYŚLAŁ O NOWYCH SAMOLOTACH ALE SWOJE DUPY LUBILI WOZIĆ PO ŚWIECIE ZA PODATNIKA KASĘ, WAŻNIEJSZE BYŁO ODGRZEBYWANIE PRZESZŁOŚCI I WALKA ZE WSZYSTKIMI ORAZ WYŚCIGI DO KAMER BY JAK NAJCZĘŚCIEJ MORDE W TELEWIZJI POKAZAĆ!
Że jesteś chamem, to wątpliwości nie mam zadnych. Natomist zadam pytanie; za czyje w takim razie pieniądze poleciał do Smoleńska Tusk trzy dni wcześniej ? Putin mu zafundował wycieczkę ? Czemu tego się nie czepiasz ? O ile mnie pamięć nie myli na pokładzie samolotu nie byli tylko ludzie z PiS-u , ale między innymi i z PO. Nie zapominaj tez ,że kilka osób z listy nie poleciało i za nie poleciał ktoś inny. Nie zapominaj tez ,że lista osób i data były w posiadaniu Rosjan. Najważniejsze osobistości w Państwie, w jednym samolocie i w jednym miejscu. Czy coś więcej trzeba ? Znasz słowa piosenki- Taki dzień się zdarza raz, tylko raz i więcej nie ".... Zostaw zmarłych w spokoju, patrz na ręce żywym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Palikot - G....o wypłynęło i zasmrodziło Biłgoraj , Lublin i rozprzestrzenia się ten smród na cały kraj. Czas najwyższy , aby je uprzątnąć, bo trudno wytrzymać - taki fetor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten błazen zniknie z polityki w następnych wyborach. To pasożyt, niewiele znaczący dla interesu lubelszczyzny. Skandalista, prostak i nic więcej. Żenada i dno. Nie mam zamiaru utrzymywać jako podatnik takiego pajaca. Dziwię się, że ktoś na niego głosuje i robi go swoim reprezentantem. Kończ waść!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownikiem akcji Palikota jest Tusk razem z Komorowskim a pozostali przyklaskują.Ten fircyk skutecznie odwraca uwagę od ważnych spraw,od afer,przekrętów,fałszów.Denerwuje ludzi,zohydza politykę,pełowcy się cieszą.Strach pomyśleć,coś takiego było na uniwersytecie,podobno zdawało egzaminy na wydziale filozofii.Wystawia świadectwo i uniwersytetowi,i pięknej Ziemi Lubelskiej,Polsce.Jaki pan,taki kram.Prezentuje Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...