Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wokalistka Bajm zarabia najlepiej w Polsce?

Utworzony przez Annonim, 11 grudnia 2010 o 18:21
Ile to będzie abonamentów RTV?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest normalnie przegięcie ! myślę, że powinna dostać 7000 zł. najwyżej
0
Faktycznie, tyle kasy za 2 piosenki to przegięcie, ale może to rekompensata za to że musi wystąpić z feelem?
0
Kolejny argument żeby abonamentu nie płacić i ściągać z sieci za darmo to za co tzw artyści i pijawki na nich żerujące każą sobie płacić, jeżeli w ogóle fryzjerka może byc artystką (przepraszam wszystkie przedstawicielki zawodu które są naprawdę artystkami w tym co robią),
0
Ja bym jej dal nawet milion za 1 minute ta kobieta ma coś w sobie za co trzeba grubo płacić a marne grosze ja nie interesują tak dziś można zostać zauważonym jak ktoś się ceni a nie śpiewać do kotleta za tysiąc szkoda gardła zdzierać ale tez tacy są na tym świecie
0
No To Wiemy DLACZEGO Abonament RTV jest taki duży Media płacą "gwiazdom i gwiazdokom" Ogromne pieniądze A biedny Obywatel Najjaśniejszej - PŁACI MEDIOM KONIEC z abonamentem RTV
0
Beata weź mnie ze sobą, za marne 500 wyniosę sprzęt z auta na scenę
0
BEATKA umie się podzielić tym co zarobi z pijawkami na stanowiskach z tą różnicą że pijawki nie płacą podatku od odsypu!!!!! A ta bidula drze mordę i ochłapy dostaje!!!!!
0
WENA napisał:
No To Wiemy DLACZEGO Abonament RTV jest taki duży Media płacą "gwiazdom i gwiazdokom" Ogromne pieniądze A biedny Obywatel Najjaśniejszej - PŁACI MEDIOM KONIEC z abonamentem RTV
No to wiemy dlaczego Beata nigdy nie zaśpiewa w sylwestra w Lublinie
0
I bardzo dobrze. Cieszę się, że Beata z zespołem dobrze zarabia i jestem dumny, że jest z Lublina.
0
Nie bądźmy zawistni/e - idźmy za jej przykładem - wynegocjujmy za swoją pracę więcej niż nasza Lublinianka p. Beata z zespołem!
0
od lat należy do najlepszych piosenkarek w kraju.madre teksty,ciekawe aranże,kilka super przebojów.Jak płacą ,to znaczy,że tyle jest warta,pozdrawiam pani Beato!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: