Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wokalistka Bajm zarabia najlepiej w Polsce?

Utworzony przez Annonim, 11 grudnia 2010 r. o 18:21
Ile to będzie abonamentów RTV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest normalnie przegięcie ! myślę, że powinna dostać 7000 zł. najwyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, tyle kasy za 2 piosenki to przegięcie, ale może to rekompensata za to że musi wystąpić z feelem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny argument żeby abonamentu nie płacić i ściągać z sieci za darmo to za co tzw artyści i pijawki na nich żerujące każą sobie płacić, jeżeli w ogóle fryzjerka może byc artystką (przepraszam wszystkie przedstawicielki zawodu które są naprawdę artystkami w tym co robią),
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jej dal nawet milion za 1 minute ta kobieta ma coś w sobie za co trzeba grubo płacić a marne grosze ja nie interesują tak dziś można zostać zauważonym jak ktoś się ceni a nie śpiewać do kotleta za tysiąc szkoda gardła zdzierać ale tez tacy są na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No To Wiemy DLACZEGO Abonament RTV jest taki duży Media płacą "gwiazdom i gwiazdokom" Ogromne pieniądze A biedny Obywatel Najjaśniejszej - PŁACI MEDIOM KONIEC z abonamentem RTV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata weź mnie ze sobą, za marne 500 wyniosę sprzęt z auta na scenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATKA umie się podzielić tym co zarobi z pijawkami na stanowiskach z tą różnicą że pijawki nie płacą podatku od odsypu!!!!! A ta bidula drze mordę i ochłapy dostaje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WENA napisał:
No To Wiemy DLACZEGO Abonament RTV jest taki duży Media płacą "gwiazdom i gwiazdokom" Ogromne pieniądze A biedny Obywatel Najjaśniejszej - PŁACI MEDIOM KONIEC z abonamentem RTV
No to wiemy dlaczego Beata nigdy nie zaśpiewa w sylwestra w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Cieszę się, że Beata z zespołem dobrze zarabia i jestem dumny, że jest z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźmy zawistni/e - idźmy za jej przykładem - wynegocjujmy za swoją pracę więcej niż nasza Lublinianka p. Beata z zespołem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od lat należy do najlepszych piosenkarek w kraju.madre teksty,ciekawe aranże,kilka super przebojów.Jak płacą ,to znaczy,że tyle jest warta,pozdrawiam pani Beato!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...