Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woodstock 2014: Galeria przystankowych osobliwości (zdjęcia)

Utworzony przez epigram, 5 sierpnia 2014 r. o 07:04
Spuścić tam małego atoma - za jednym machem pozbył by sie wszystkich oszołomów, ćpunów, pedałów, punków, transwestytów i innych dziwolągów z tego pięknego, skażonego tym chłamem kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuścić tam małego atoma - za jednym machem pozbył by sie wszystkich oszołomów, ćpunów, pedałów, punków, transwestytów i innych dziwolągów z tego pięknego, skażonego tym chłamem kraju....
Oczywiście Ty jesteś godzien(a) życia w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne dno. Już niżej upaść się nie da..... Co za czasy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudna i ubłocona polska młodzież pokazuje na cały świat, że dopiero co reinkarnowała ze świń i jedyne co umie to żebractwo, czyli dokładnie to, czego oczekuje się od najniższej kasty. Oklaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyzej komentarze ludzi cos zazdroszcza, lub sie ni e potrafia bawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 50 lat. Przystanek (byłem tam 4 lata temu) to wspaniała kontynuacja Jarocinów z lat 80-tych. Tam jeździłem przez 10 lat. Tarzałem się w błocie, przebierałem za dziwne postacie i chłonąłem radość i muzykę. Wyrosłem tylko na dyrektora pewnej instytucji, moi przyjaciele, bywalcy Jarocinów mają własne firmy, są nauczycielami, urzędnikami, listonoszami itd., wszyscy mają rodziny, własne domy, nigdy nie należeli do żadnej partii. A co wyrośnie z Was "porządnych" i sztywnych, którzy już macie takie klapy na oczach??? Zastanówcie się nad słowami WOLNOŚĆ i TOLERANCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie feministki, które twierdzą, że zmuszanie kobiet do uśmiechu to opresja i molestowanie? czy ta dziewczyna, która podlega "kontroli piersi" nie jest molestowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upadek i upodlenie, na youtubie są mocniejsze scenki, np. publicznie parząca się pijana para.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt mnie nigdy nie przekona że tam jeżdżą normalni ludzie. patologia bije po oczach.... chlanie, tarzanie i żebranie, jak zwierzaki. a najlepsi są ci którzy ciągną tam ze sobą swoje kilkumiesięczne dzieci, porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upadek i upodlenie, na youtubie są mocniejsze scenki, np. publicznie parząca się pijana para.
  To jest wolność według tych, co kochają ten spęd.... a np. dzieci przechodzą i patrzą jak się parzą.... Powybijać tych zboków, jednego za drugim. Żyjąc w ten sposób (pierdolenie się publicznie)  do niczego się nie dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Ty jesteś godzien(a) życia w tym kraju...
    Wiesz co to znaczy godność... Jełopie Lub Jełopko ????   Godność to np. nie pieprzyć się publicznie jak to ma miejsce na tym waszym woodstoku. Nawet na YT gdzieś na filmikach było. A tam pieprzą się i szczają jeden obok drugiego. Zdarza się, że ze wsi pobliskiej zachodzą dzieciaki i --- napatrzą się na wasze zdemoralizowanie, macanie, ruchanie i te wyuzdane baby co brochy wywalają do macania. TFU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Wiesz co to znaczy godność... Jełopie Lub Jełopko ????   Godność to np. nie pieprzyć się publicznie jak to ma miejsce na tym waszym woodstoku. Nawet na YT gdzieś na filmikach było. A tam pieprzą się i szczają jeden obok drugiego. Zdarza się, że ze wsi pobliskiej zachodzą dzieciaki i --- napatrzą się na wasze zdemoralizowanie, macanie, ruchanie i te wyuzdane baby co brochy wywalają do macania. TFU...  
Ty chyba rzeczywiście lubisz o tym pisać, chyba te słowa cię kręcą; brocha, macanie. Powtórzę się; przez 10 Jarocinów i 1 Woodstock nie spotkałem się (ani moi znajomi, którzy jeżdżą regularnie) z żadnym przypadkiem publicznego seksu. Natomiast 20, 30 lat temu w sadach obok remiz, gdzie odbywały się wiejskie zabawy i dyskoteki można było się potykać o kopulujące pary. Ale Ty wiesz lepiej, siedzisz na du***, oglądasz YT i wyrabiasz sobie pojęcie o świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLALI  Księdza LEMAŃSKIEGO? I słusznie   Za czasów PRL-u krążył taki kawał:   W barze mlecznym z okienka pracownica woła:   - RUSKIE KTO PROSIŁ?   - z ssli odzywa się głos:   - NIKT! SAME PRZYSZŁY!     Na WOODSTOCK-u od lat krąży kawał:   - Księżuli KTO PROSIŁ?   - Odzywa się głos (niczym Głos z Nieba):   - NIKT! SAME PRZYSZŁY!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...