Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to prawda, że Przemek Leniak zastąpi Agatę Witkowską (Folkatka) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umknęła autorom informacja o wyborze dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent zmienił wtedy również zasady wynagradzania szefa LPEC tak, że skutkowało to wzrostem pensji o blisko 4 tys. zł. – Nie jestem człowiekiem spod budki z piwem, mam osiągnięcia – mówił Taras. – To była łaska, że przyjąłem tę pracę. Taki fachura że z Holdingu wywalili speca na ryj jak menela spod budki.....za osiągnięcia zapewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć wywalili Tarasa za to, że chciał restrukturyzować i zamykać kopalnie co było dla nich nie do przyjęcia także to akurat niesprawiedliwa ocena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sądzicie, że to, że o tym piszecie w jakikolwiek sposób wpłynie na sposób postępowania wadzy i "konkursy" będą rzeczywiście konkursami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
99% konkursów w instytucjach publicznych jest z góry ustawionych i nie zmieni tego żaden artykuł czy działanie np.: CBA czy innych służb. W momencie pojawienia się w BIP nazwisk osób spełniających kryteria tych pseudo naborów można określić kto go wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie kwiatki sa wszedzie .Na KUL był konkurs na kierownika domu pracy twórczej .Wymagań mase .Konkurs wewnętrzny a wygrywa kandydat z zewnątrz/,http://bip.kul.lublin.pl/konkurs-na-stanowisko-kierownika-domu-pracy-tworczej-w-kazimierzu-dolnym,art_57352.html i wygrywa osoba zaprzyjaźniona,która nie musi spełniać podanych wymogów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za ten artykuł. O tym trzeba mówić. To co się dzieje to żenada, firmowana przez prezydenta i jego kolesi. Czas, aby w mieście pojawiła się uczciwość i czas już na to aby to mieszkańcy doszli do głosu, mieszkańcy, których nikt nie słucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu!!! https://www.youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU https://www.youtube.com/watch?v=YLbHPk7Teng
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie Kiedy de świnie pozdychają przy korycie z przejedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udławcie się tą władzą. Mam nadzieje że Kukiz wygra wybory parlamentarne zmieni ordynacje i będziecie w pośredniaku kolejkę wygrzewać. Ani jednej kompetentnej osoby i sami ściemniacze którzy sami uwiarygadniają się jacy są zajebiści i dlaczego to oni. Bzdura. Większość tych osób nie potrafiła by poprowadzić uczciwego biznesu w Polsce i przetrwać na uczciwych zasadach. Koniec baronów jest bliski. Jak nie będą na każdych wyborach z automatu wchodzić do polityki to skończą im się karty do rozgrywki i koniec Panowie balu za nasze podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zacząć zbierać podpisy za odwołaniem Żuka. To draństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wierzchołek... dziwne rzeczy się działy i dzieją z budową dróg wokół przyszłej Łikei...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie fotografia Wójtowicza wybranego przez żuka na prezesa portu lotniczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...