Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wspominamy Papieża: Anegdoty o Janie Pawle II

Utworzony przez Marcino, 2 kwietnia 2011 o 18:43
JPII Jeden z najwiekszych Polakow...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" NIE - boska KOMEDIA " czyli MIĘDZY B(L)OGIEM, A PRAWDĄ: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od samego początku, a właściwe od samego końca tegoż Żywota JP 2 pisząc poważnie w necie KULturalnie, ale nie PATologicznie rozśmieszał ludzi w myśl znanej poKULeniu JP 2 maxymy kabaretowej lat 1980-tych: " jakby to nie była prawda to nie byłoby to śmieszne " (Jan Pietrzak): Efektem jest EPITAFIUM WATYKAŃSKIE: 1)  TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA, NIE PODALY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO "NIE-boska KOMEDIA" . oraz WSPOMNIENIE POŚMIERTNE: 2)  Z WIEKIEM NAWET PAPIEŻ WYGLĄDA DUMNIE GDY JEST WIEKIEM PRZYKRYTY  - - w trumnie... i odnosząc się do niebieskich aktualiów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW serwuje również rymowankę (aktualną na wieki wieków) obecnemu zatytułowaną " ZBRODNIA I KARA ": 3)  ZBRODNIĄ były cuda wojenne dokonywane z armią Adolfa Hitlera. KARĄ zaś za cuda - papiestwo  - - Josefa Ratzingera. Skoro zaś trącono Umiłowanego Następcę Umiłowanego Poprzednika KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC sięga też do twórczości Internautów : Po zmianie na Boskim Stołku Internauta zamieścił taki kawał: W czasie II wojny światowej Szkopy dorwały młodego Karola na ulicy w Krakowie. Postawiły Go pod ścianą i każą pokazać dokumenty. Karol zbladł bo nie miał przy sobie dokumentów. Młody Szkop zdejmuje karabin, celuje w Karola i... … i zjawia Mu się Anioł mówiąc: daruj Mu życie. Młody Szkop odpowiada Aniołowi: Przecież jest wojna mamy rozkazy... Daruj Mu życie mówi Anioł; On w przyszłości będzie Wielkim Człowiekiem! Młody Szkop myśli przez chwilę i mówi do Anioła: Wielkim Człowiekiem? Tak, odpowiada Anioł – po wojnie zostanie Papieżem! No dobra Anioł, daruję Mu życie, ale pod jednym warunkiem, że Ja zostanę Papieżem zaraz po Nim ! Tu też sprawdzają się słowa byłego Premiera R.P. Leszka Millera, że mężczyznę poznaje się niepo tym jak zaczyna, ale jak kończy! Karol zaczął poważnie ale skończył ... śmiesznie... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEMRektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: