Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Wszyscy powinni się zaszczepić przeciwko grypie\"

Utworzony przez Krzysztof, 15 października 2009 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Ja po przeczytaniu artykułu zrozumiałem, że lepiej się nie szczepić, co zresztą wiedziałem wcześniej. Korzystają na tym tylko koncerny farmaceutyczne i pewnie lekarze którzy wciskają te brednie.Każdy kto chce może znaleźć mnóstwo informacji(myślę tu też o profesjonalnych medycznych organizacjach) o szkodliwości wszelkiego rodzaju szczepionek i kolosalnych zyskach koncernów, często nawet kosztem życia. Oto przykładowy link: http://dakowski.pl/index.php?option=com_co...0&Itemid=53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tropem nie należy również zażywać żadnych leków bo koncerny farmaceutyczne rosną przez to w siłe a i działania niepożądane mogą zawsze wystąpić.Myślę też że kupowanie żywności w sklepach nabija kabzę producentom... Dzięki szczepieniom nie występują już takie choroby jak odra czy choroba Heinego-Medina które kiedyś nabijały kabzę grabarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
Idąc tym tropem nie należy również zażywać żadnych leków bo koncerny farmaceutyczne rosną przez to w siłe a i działania niepożądane mogą zawsze wystąpić.Myślę też że kupowanie żywności w sklepach nabija kabzę producentom... Dzięki szczepieniom nie występują już takie choroby jak odra czy choroba Heinego-Medina które kiedyś nabijały kabzę grabarzom.
I pomimo szczepień choruje się na choroby przeciw którym zaaplikowano owe szczepionki, których skutki uboczne bywają śmiertelne.Nie sądzę by odra była tak groźna.Oczywiście każdy indywidualnie niech decyduje co zrobi ze swym zdrowiem, ale sianie paniki przez media o różnych pandemiach skutkuje jednak tym, że ludzie ulegają tej manipulacji.Co do kupowania żywności to się też zgadza, ale bardzo trudno jest kupić coś nie trującego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po skrócie "dr" nie piszę się kropki! Chyba, że mamy skrót "dr." odczytać jako "doktora".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
Idąc tym tropem nie należy również zażywać żadnych leków bo koncerny farmaceutyczne rosną przez to w siłe a i działania niepożądane mogą zawsze wystąpić.Myślę też że kupowanie żywności w sklepach nabija kabzę producentom... Dzięki szczepieniom nie występują już takie choroby jak odra czy choroba Heinego-Medina które kiedyś nabijały kabzę grabarzom.
Uwazam, ze o "nabijaniu kabzy" mozna mowic w kazdym przypadku, kiedy sprzedawany produkt przynosi nabywcy znikoma korzysc, lub wcale nie przynosi korzysci (wbrew temu co wmowia producent) Jesli chodzi o leki, to jest dosyc ciekawa sprawa...Koncerny farmaceutyczne to firmy, ktorych zadaniem jest przynoszenie zysku, a niekoniecznie szukanie sposobu jak wyleczyc ludzi. Mieszkam w USA, gdzie leki reklamowane sa w prawie kazdym telewizyjnym bloku reklamowym. Lekarze obsypywani sa zaproszeniami na obiady w drogich restauracjach i wyjazdy na wielodniowe "szkolenia" w wielogwiazdkowych hotelach i miejscach atrakcyjnych pod wzgledem turystycznym. Wszystko sponsorowane oczywiscie przez firmy farmaceutyczne. Moja dobra znajoma jest lekarzem, wiec wiem jak to wyglada. Jakie sa skutki? Pacjent jest faszerowany srodkami, ktore jedynie zaleczaja objawy. Niewielu lekarzy przyklada wage do profilaktyki i usuwania przyczyn. Przyklad: moja kolezanka, ktora cierpiala na zaparcia, zostala skierowana do gastrologa. Tenze lekarz, podobnie jak jego poprzednicy, przepisal jej kilka opakowan lekow "poprawiajacych" prace jelit. Cena lekow wynosila ponad $100, i mialy one wystarczyc na dwa tygodnie. Lekarz nie zapytal ani o diete, ani o styl zycia, a przeciez to ma podstawowe znaczenie! Podobnie dzieje sie w przypadku osob z nadcisnieniem i wysokim poziomem cholesterolu. Nie wiem jak to jest w Polsce, ale w USA ludzie z tymi problemami dostaja po prostu leki...a w WIEKSZOSCI przypadkow zmiana diety (znaczne ograniczenie lub najlepiej wyeliminowanie produktow pochodzenia zwierzecego) i aktywnosc fizyczna rozwiazalyby problem! Czy jedzenie "nabija kabze" producentom? Uwazam ,ze z pewnoscia mozna tak powiedziec w odniesieniu do wysokoprzetworzonych produktow spozywczopodobnych Co zyska konsument kupujac np. coca-cole? Nic poza duzo iloscia pustych kalori i ubytkiem wapnia z organizmu. Natomiast osoba sprzedajaca np. warzywa hodowane w sposob "ekologiczny" zarabia, ale jednoczesnie oferuje produkty, ktore sa zdrowe. Jesc jak wiadomo musi kazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''poleca się szczepienie osobom starszym''??Ale to właśnie oni muszą brać leki acard na choroby krążenia i naproksen na choroby reumatyczne;''RMF FM Śr, 2009-11-04 16:31 (aktualizacja: 16:36)Jeśli szczepionka, to nie lek przeciwbólowy.Szczepionek przeciwko grypie nie można łączyć z niektórymi środkami przeciwbólowymi, które osłabiają ich działanie – informują naukowcy. Chodzi o bardzo szeroką gamę preparatów przeciwbólowych i przeciwzapalnych zawierających aspirynę , ibuprofen, czy naproksen. '' ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...