Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Biznesmena Roku Dziennika Wschodniego

Utworzony przez vc, 18 maja 2011 o 10:01
To jakaś kpina i szyderstwo z uczciwych ludzi !!! Fortuny zbudowane na pogardzie i zastraszaniu pracownika . Na płaceniu najniższej pensji ,pracujących sobotach a nawet niedzielach.Ciągłym lęku czy nie wyrzucą pod byle pretekstem czy przedłużą umowę? Pod ciągłym okiem szpicli .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja stawiam na prezesa ICom, wystawili teraz do sprzedaży tablety, które maja zepsute wejście hdmi, jak się go podłącza to czuć bardzo aromatyczny zapach wydobywający się z wnętrza urządzenia...Ponadto to jest sprzęt sprowadzany z Chin, tylko wystawiany pod logo ICom. Kolejna sprawa to cena:D ( około 1900,00 zł netto - za taką cenę miałbym 2 tablety i to funkcjonalne ze sprawnym hdmi. Odnośnie zatrudnienia tam, nie polecam!!!!! 0 szans na awans i rozwój zawodowym można tylko pomarzyć...zarobki w granicach 1300zł netto (generalnie dno)...Atmosfera w pracy beznadziejna
0
znajomy po fachu napisał:
Ja stawiam na prezesa ICom, wystawili teraz do sprzedaży tablety, które maja zepsute wejście hdmi, jak się go podłącza to czuć bardzo aromatyczny zapach wydobywający się z wnętrza urządzenia...Ponadto to jest sprzęt sprowadzany z Chin, tylko wystawiany pod logo ICom. Kolejna sprawa to cena:D ( około 1900,00 zł netto - za taką cenę miałbym 2 tablety i to funkcjonalne ze sprawnym hdmi. Odnośnie zatrudnienia tam, nie polecam!!!!! 0 szans na awans i rozwój zawodowym można tylko pomarzyć...zarobki w granicach 1300zł netto (generalnie dno)...Atmosfera w pracy beznadziejna
Wydaje mi się że aby tak oczerniać kogoś należałoby chociaż poznać firmę i jej produkty. ICom w ofercie nie ma żadnego tabletu z wyjściem HDMI ,,, reszty również szkoda komentować bo to stek bzdur.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: