Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wspierajmy i wybierajmy Panie aktywne,zaradne,przedsiębiorcze.Super pomysł- popieram w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zdjęcia kandydatek w bikini?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zdjęcia kandydatek w bikini?
Kopacz ?  czy Ogórek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na lady Grodzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na morświna z lewej. Eeee... a może na fokę z prawej? Już nie wiem, bo mi się fauna myli. A może macie coś bardziej brzydkiego do wyboru? Taki lokalny turpizm ze mnie wyłazi. Przepraszam, bardzo przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu one takie brzydkie wszystkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu one takie brzydkie wszystkie?
Bo to formuła miss Kasza Lota tak jakby. Jeszcze jednej tu brakuje - tej od strażnika sPOd żyrandola - i byłby komplet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Panie do telefonów nabijać kasę dziennikowi. Najbardziej zamożna sama siebie wybierze :-)) Ale potem będzie wybrana przez czytelników :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego trzeba doświadczyć żeby w ten sposób mówić o kobietach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie na "przedsiębiorczą" moją sąsiadkę. Ma 900 zł emerytury, opłaca czynsz i swoje wszelkie zobowiązania i jeszcze dla wnuków na drobne prezenty jej zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...