Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Miss Polonię Dziennika Wschodniego 2011

Utworzony przez janusz, 13 maja 2011 o 16:21
Jaka gazeta, takie miski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
8 jest cudna
0
1 i 8, reszta to porażka. nie ma ładnych dziewczyn w lubelskim?
0
Tragedia. Czy wszystkie ładne wyjechały? Czy ładne są też mądre i nie startują w konkursie na pokazywanie D**PY. Ostatecznie JEDYNKA malutka ale buzia ładna. Reszta na warsztaty i praca w zakresie samokrytyki
0
Tragedia. Czy wszystkie ładne wyjechały? Czy ładne są też mądre i nie startują w konkursie na pokazywanie D**PY. Ostatecznie JEDYNKA malutka ale buzia ładna. Reszta na warsztaty i praca w zakresie samokrytyki
0
Wszystkie przepiękne - głosuję za Kamilą
0
numer 17-BEZKONKURENCYJNA!!!!
0
szczerze?-zadna..
0
To straszne... nie ma żadnej ładnej dziewczyny... ale kompromitacja dla lubelskiego.. Panny Witek i Wszoła- chyba jury sobie kpiny urządza! to jakiś żart! Gawrjołek jest całkiem ok, reszta żal żal żal! coco- w 100% zgadzam się z komentarzem.
0
Paulina Witek najbardziej oryginalna - super
0
żadna wg mnie nie jest ładna, w eliminacjach były ładniejsze a same brzydulki zostały. To sa chyba wybory antymiss...
0
8 Paulina jak Azjatka wygląda - śliczna !!!
0
to jakas kpina... nalapali jakies blachary z twarzami zdeformowanymi od alkoholu. jest kilka srednich dziewczyn ale ogolnie to porazka. najladniejsza wg mnie to numer 17.
0
Wybierać można spośród: 1,2,14,15, może jeszcze 12 i 17. Na resztę lepiej spuścić kurtynę miłosierdzia.
0
Tragos....
0
musze sie napic
0
nie wiem skąd oni biorą te kandydatki... przejśc się byle gdzie, o bylektórej i można znaleźć 50 ładniejszych dziewczyn niż te "kandydatki na misski" - porażka
0
Kurde dziewczyny troche samokrytyki. Nie ma ani jednej ładnej dziewczyny, kilka najwyżej średnich. Paskudne jak noc listopadowa.
0
17. najładniejsza!!! Reszta dziewczyn w kolejce za nią...
0
Chciałoby się rzec - jaki dziennik - takie misski... Jedynie na 17tce można by oko powiesić
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: