Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Miss Polonię Dziennika Wschodniego 2011

Utworzony przez janusz, 13 maja 2011 r. o 16:21
2 ładna reszta paskudna skad wy te miss bierzecie matko kochana na ulicy co 2 lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia one wyglądają jak jakieś narkomanki i alkoholiczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Paulina Witek najbardziej oryginalna - super
od kiedy to brzydotę nazywa się oryginalnością? No ale spoko, w takim razie Paulina jest BARDZO oryginalna, ale to bardzo. I ten komentarz że jak azjatka ona wygląda- jesteś jej chłopakiem że piszesz że śliczna? To chyba miss Polonia a nie miss Azji więc chyba panna paulina miejsca pomyliła. Idź do domu dziewczyno... A 17 faktycznie bardzo ładna. Szkoda że jedna ładna wśród tylu kandydatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skad w was tyle zawiści ?? Zdjęcia są kiepsko zrobione, na zywo dziewczyny wygladaja o wiele lepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, zwalajmy wszystko na fotografa... umiejętność pozowania przed obiektywem też jest sztuką i kandydatki na miss powinny mieć to opanowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne. Czy na Lubelszczyźnie nie ma ładnych dziewczyn? Są bez wątpienia odważne i wierzą w siebie bo się zgłosiły - ale jakby troszkę brak im samokrytycyzmu. W konkursie gdzie brane są na pierwszym miejscu walory zewnętrzne myślę, że powinny się zastanowić. Zresztą czy przed tym konkursem nie było castingu? SLD ich chyba nie zaprosi w swoje szeregi...oni biorą ładne, PO tylko znane osoby,tylko w jednej partii mają duuuże szanse zostać celebrytkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mono jakieś Ty sfrustrowane stworzonko, nie masz co robić tylko głupoty wypisujesz na dziewczynę, nie ładnie ..... masz lustro w domu? to spójrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to tylko tak z pięć dziewczyn podlega pod wybór miss a reszta to zdecydowanie odpada nawet ujmując kwestie gustu to ta pietnastka za nic sie nie kwalfikuje na miss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny są naprawdę ładne a zdjęcia Bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 8 mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, ale chyba wsi Lubelskiej. Ciekawe ile z nich jest z Lublina. A tak poza tym to w takich konkursach nie biorą udziału najładniejsze dziewczyny, jakich wiele na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 !- Znam, i w rzeczywistości dziewczyna jest śliczna! ) Ale jakoś zdjęcia są robione nie bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam 17, w rzeczywistości bardzo ładna dziewczyna, widziałem jej zdjęcia z jakiś innych wyborów i są o wiele lepsze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 wygląda jak czarownica- straszne;/ 13- masakra, i czy 8 ma sztuczne usta? ale wstyd dla lubelszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 reszta do bani. 17 jaki brzuch :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 , 13 , 17 , reszta moze spadac krowy doic!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kandydatką nr 8 chodziłam do liceum i Paulina na żywo o wiele lepiej wygląda i nie jeden z was by się za nią oglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myslicie o 19?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi o 19 to moje zdanie jest takie ze... nie powinna sie usmiechac, bo to tylko szkodzi. jakas krzywa jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...