Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy najlepszego dzielnicowego

Utworzony przez KONKURS, 18 listopada 2014 r. o 13:00 Powrót do artykułu
...
Ostatnio edytowany 18 listopada 2014 r. o 16:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne fotki chyba po dniu policjanta wygladaja jak przepici przestępcy gdyby nie mundur nie wiedział bym ze to policjant  wręcz odwrotnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zdjęcia są jak z kartotek przestępców :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się już z tym wygłupiać,to takie małostkowe,żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarze tych panów w zdecydowanej większości nie wzbudzają zaufania. Gdybym spotkał któregoś z nich po cywilnemu byłbym przekonany, że mam do czynienia z oprychem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...chłopaki jak ta lala... mrraauu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto nim jest w Śródmieściu ul. Narutowicza - brak jakiejkolwiek informacji. W Warszawie na klatce u mojej córki jest informacja kto jest dzielnicowym i komórka do niego. Może by tak zrobić w Lublinie. Moja opinia jest negatywna choć nie wiem kogo. Może wina komisriatu lub spółdzielni.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, w końcu wiem jak wygląda "mój" dzielnicowy na Czechowie. Takie akcje to chyba nie wybory najlepszego a pokazanie że w ogóle istnieją :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te PAŁY ,to oni w stringach się będą nam prezentować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam 16 lat w tej dzielnicy i nie wiem nawet jak wygląda dzielnicowy. W poprzedniej dzielnicy widziałam dzielnicowego na obchodach ulic. Pamiętam też zaproszenia wywieszane na klatkach na spotkania z dzielnicowym :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest dzielnicowym w dzielnicy Kośminek,żeby zagłosować to trzeba chociaż to wiedzieć!!!Niewidoczny dzielnicowy jest nieznany mieszkańcom.Więcej trzeba chodzić a nie wozić  ,,cztery litery,, w radiowozach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po doswiadczeniu z dzielnicowym prponowalabym aby glosowali sami nna siebie A nie SMS to niesłuszne i moze byc sfalszowane Mozna na zapałki lub kartkam z nawą dzielnicy Sam wybierze tam będzie Za dlugo to niezbyt dobrze dla takiego dzielnicowaego  Bo nic sie nie dzieje na osiedlach ciekawego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga to ładna dziewczyna - ciekawe czy mężatka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIELNICOWY????? A KTO TO TAKI???????? NA OSIEDLU ZOR BRONOWICE OD WIEKÓW NIE MA ŻADNEGO DZIELNICOWEGO!!!!!!!!!!! NIKT O NIM NIE SŁYSZAŁ I NIE WIDZIAŁ!!! JAK SIĘ ZAPYTA KOGOŚ TO MÓWI.... AAAA TO CHYBA TEN CO OD CZASU DO CZASU MIOTŁĄ ZAMIATA OKOLICE MIĘDZY STOKROTKĄ A POCZTĄ!!!!!????? LEPIEJ ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWĄ ZAGINIONEJ SUCZKI AZY I ZAGUBIONEGO KOTKA KICIUSIA. NIECH ICH SZUKA CAŁA POLICJA I STRAŻ MIEJSKA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaden mi nie pasuje a tym bardziej ich zawód bo to co robią to jest olewka i byczenie się za nasze.Wymyślili mi głosowanie.szkoda że jeszcze nie wymyśla głosowania sms na najpiękniejszą krowę w województwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...